قهرمان مسابقات جایزه بزرگ تنیس بانوان مشخص شد
قهرمان مسابقات جایزه بزرگ تنیس بانوان مشخص شد

به گزارش مهر، فینال مسابقات تنیس جایزه بزرگ بانوان در حضور مهین فرهادی زاد معاون ورزش بانوان وزارت ورزش جوانان، داود عزیزی رئیس فدراسیون و مهرافزا منوچهری نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس در مجموعه افسران هرمزگان برگزار شد. در دیدار پایانی این دوره از رقابت‌ها، مهتا خانلو با نتیجه (۶-۴، ۲-۶ و ۴-۶) در مجموع […]

به گزارش مهر، فینال مسابقات تنیس جایزه بزرگ بانوان در حضور مهین فرهادی زاد معاون ورزش بانوان وزارت ورزش جوانان، داود عزیزی رئیس فدراسیون و مهرافزا منوچهری نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس در مجموعه افسران هرمزگان برگزار شد.

در دیدار پایانی این دوره از رقابت‌ها، مهتا خانلو با نتیجه (۶-۴، ۲-۶ و ۴-۶) در مجموع ۲ بر یک از سد ثنا گرگانی عبور کرد و به عنوان قهرمان این بازی‌ها معرفی شد. گرکانی در جایگاه دوم ایستاد، کیانا صولتی و ستاره رسولی نیز مشترکا سوم شدند.

همچنین پیش از این و با انجام دیدار پایانی بخش دو نفره، زوج پادنا قورچیان و ثنا گرگانی به عنوان قهرمانی رسیدند، تیم مهراز رضویان و ستاره رسولی نائب قهرمان شدند و جایگاه سوم به تیم‌های الهه طفرخواه – میترا ابراهیمی و آریسا سبزه زار – الهه ارجمند کرمانی مشترکا رسید.

در مسابقات تنیس جایزه بزرگ بانوان در هرمزگان، ۴۴ تنیسور حضور داشتند.

سرداوری این دوره از رقابت‌ها سمانه یارمحمدی بود و سینا ابراهیمیان نیز به عنوان ناظر داوران در این مسابقات حضور داشت.