لائوتارو مارتینس مدیربرنامه‌های حکیمی را استخدام کرد
لائوتارو مارتینس مدیربرنامه‌های حکیمی را استخدام کرد

به گزارش تسنیم، لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر از قطع همکاری با مدیربرنامه‌های پیشین خود و آغاز همکاری با آلخاندرو کامانو مدیربرنامه‌های اشرف حکیمی خبر داد. در چند وقت اخیر خبرهای فراوانی درباره تصمیم لائوتارو برای قطع همکاری با مدیربرنامه‌هایش منتشر شده بود و ظاهراً گمانه‌زنی‌ها درباره نارضایتی او از عملکرد مدیربرنامه‌هایش صحت […]

به گزارش تسنیم، لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر از قطع همکاری با مدیربرنامه‌های پیشین خود و آغاز همکاری با آلخاندرو کامانو مدیربرنامه‌های اشرف حکیمی خبر داد.

در چند وقت اخیر خبرهای فراوانی درباره تصمیم لائوتارو برای قطع همکاری با مدیربرنامه‌هایش منتشر شده بود و ظاهراً گمانه‌زنی‌ها درباره نارضایتی او از عملکرد مدیربرنامه‌هایش صحت داشته است.

مؤسسه «فوت‌فیل اسپورتس» که متعلق به کامانو است، با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی از آغاز همکاری‌اش با لائوتارو مارتینس خبر داد.

با تغییر مدیربرنامه‌های لائوتارو، اکنون باید دید که داستان پرحاشیه انتقال او به بارسلونا چگونه پیش خواهد رفت و آیا تابستان امسال نیز بحث رفتن این بازیکن ملی‌پوش به نوکمپ مطرح خواهد شد یا نه. مارتینس اخیراً قراردادش را تا سال 2023 با اینتر تمدید کرد، ضمن اینکه باشگاه بارسلونا در حال حاضر وضعیت مالی چندان مناسبی برای انجام یک خرید بزرگ در حد و اندازه مارتینس ندارد.

انتهای پیام/