لاتزیو در نیمه اول ما را تنبیه کرد/ بازی می‌توانست مساوی بشود
لاتزیو در نیمه اول ما را تنبیه کرد/ بازی می‌توانست مساوی بشود

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فاینورد هلند در نخستین بازی این فصل خود در لیگ اروپا شب گذشته برابر لاتزیو قرار گرفت و برابر میزبان ایتالیایی با باخت سنگین ۴-۲ بدرقه شد. علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی فاینورد که در نیمه دوم وارد زمین شده بود، بعد از پایان این مسابقه گفت: ما بازی را […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فاینورد هلند در نخستین بازی این فصل خود در لیگ اروپا شب گذشته برابر لاتزیو قرار گرفت و برابر میزبان ایتالیایی با باخت سنگین ۴-۲ بدرقه شد.
علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی فاینورد که در نیمه دوم وارد زمین شده بود، بعد از پایان این مسابقه گفت: ما بازی را خوب شروع نکردیم. می‌خواستیم از دقیقه اول فشار بیاوریم ولی بازی آنطور که برنامه ریزی شده بود، پیش نرفت.

وی تاکید کرد: لاتزیو هر توپی را به محوطه جریمه فاینورد رساند، تقریباً یک موقعیت خطرناک بود. ما در نیمه اول تنبیه شدیم اما در نیمه دو شرایط بهتری داشتیم. بازی حتی می‌توانست با نتیجه تساوی ۳-۳ برسد.
جهانبخش درباره برگزاری بازی خارج از خانه و نبود هواداران فاینورد گفت: البته ما همیشه در خانه خوب بازی می‌کنیم. هواداران ما بهترین‌های اروپا هستند. این یک مزیت بزرگ برای ما است. این هم در هفته آینده به ما کمک خواهد کرد. اوضاع بهتر خواهد شد. ابتدا باید روی بازی یکشنبه لیگ تمرکز کنیم، اما می‌دانیم که هر بازی اروپایی مهم است.