لالیگا| برتری ویارئال مقابل کادیس و ادامه روند سینوسی والنسیا با شکست گرانادا
لالیگا| برتری ویارئال مقابل کادیس و ادامه روند سینوسی والنسیا با شکست گرانادا

به گزارش تسنیم، هفته بیست‌وهشتم مسابقات فوتبال لالیگای اسپانیا، امشب (یکشنبه) با دو دیدار همزمان پیگیری شد که والنسیا با نتیجه 2 بر یک از سد گرانادا گذشت. دنیل واس در دقیقه 4 و الکس بلانکو در دقیقه 66، گل‌های خفاش‌ها را به ثمر رساندند و روبرتو سولدادو در دقیقه 90، دروازه والنسیا را گشود. […]

به گزارش تسنیم، هفته بیست‌وهشتم مسابقات فوتبال لالیگای اسپانیا، امشب (یکشنبه) با دو دیدار همزمان پیگیری شد که والنسیا با نتیجه 2 بر یک از سد گرانادا گذشت.

دنیل واس در دقیقه 4 و الکس بلانکو در دقیقه 66، گل‌های خفاش‌ها را به ثمر رساندند و روبرتو سولدادو در دقیقه 90، دروازه والنسیا را گشود.

شاگردان خاوی گارسیا با ادامه روند یک درمیان پیروزی و شکست‌های خود در شش دیدار اخیر، 33 امتیازی شدند و در رتبه دوازدهم جدول لالیگا باقی ماندند. گرانادا نیز در جایگاه هشتم مسابقات ماندنی شد.

ویارئال هم با نتیجه 2 بر یک بر کادیس غلبه کرد. جرارد مورنو در دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی و کارلوس باکا در دقیقه 68، گل‌های زیردریایی زرد به ثمر رساندند و الکس فرناندس در دقیقه 70 برای کادیس گلزنی کرد. ویارئال در رتبه هفتم و کادیس در جایگاه پانزدهم جدول لالیگا حضور دارند.

اتلتیکو مادرید از ساعت 21 امشب به مصاف آلاوس می‌رود و بارسلونا از ساعت 23:30، میهمان رئال سوسیه‌داد خواهد بود.

انتهای پیام/