لاپید: کابینه نتانیاهو افراطی‌ترین کابینه تاریخ ما است
لاپید: کابینه نتانیاهو افراطی‌ترین کابینه تاریخ ما است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ینی‌شفق، یائیر لاپید، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که آخرین روزهای کابینه خود سپری می‌کند، گفته است که کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه، «افراطی‌ترین و دیوانه‌ترین دولت تاریخ اسرائیل است.» لاپید در توییتر نوشت: نتانیاهو ضعیف است و شرکایش جوان‌تر، مصمم‌تر و افراطی‌تر از او […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ینی‌شفق، یائیر لاپید، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که آخرین روزهای کابینه خود سپری می‌کند، گفته است که کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه، «افراطی‌ترین و دیوانه‌ترین دولت تاریخ اسرائیل است.»
لاپید در توییتر نوشت: نتانیاهو ضعیف است و شرکایش جوان‌تر، مصمم‌تر و افراطی‌تر از او هستند و بی‌قید و شرط بر او چیره خواهند شد.
انتخابات ماه نوامبر، راه را برای بازگشت نتانیاهو به قدرت هموار کرد. اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی دیروز (جمعه) مهلت تشکیل کابینه را برای نتانیاهو ۱۰ روز دیگر تمدید کرد و بدین‌ترتیب نتانیاهو تا ۲۱ دسامبر(۳۰ آذر) برای تشکیل کابینه فرصت دارد.
درصورتی که نتانیاهو در ضرب‌العجل تعیین‌شده موفق به نهایی کردن کابینه نشود، هرتزوگ رهبر سیاسی دیگری را مامور تشکیل کابینه خواهد کرد.