لبنان اردوی مشترک با بسکتبال ایران را رد کرد
لبنان اردوی مشترک با بسکتبال ایران را رد کرد

به گزارش ایسنا، اردوی ملی پوشان بسکتبال ایران در حالی پیگیری می‌شود که کادرفنی تیم ملی در تلاش هستند تا بازی‌های تدارکاتی را با تیم‌های اروپایی و آسیایی هماهنگ کنند، اتفاقی که تا این لحظه قطعی نشده است. قرار بود تیم ملی ایران در صورت امکان اردوی مشترکی را با تیم ملی لبنان در این […]

به گزارش ایسنا، اردوی ملی پوشان بسکتبال ایران در حالی پیگیری می‌شود که کادرفنی تیم ملی در تلاش هستند تا بازی‌های تدارکاتی را با تیم‌های اروپایی و آسیایی هماهنگ کنند، اتفاقی که تا این لحظه قطعی نشده است.

قرار بود تیم ملی ایران در صورت امکان اردوی مشترکی را با تیم ملی لبنان در این کشور یا به میزبانی گرگان برگزار کند که لبنانی‌ها از حضور در این اردو خودداری کرده‌اند. به این ترتیب پیش بینی کادرفنی تیم ملی برگزاری دو بازی دوستانه با عراق در گرگان است که فعلا این مسابقه‌ها هم قطعی نیست.

حمیدرضا کلاسنگیانی سرپرست تیم ملی ایران، ضمن اعلام این خبر گفت: در تلاش هستیم تا یک اردوی مشترک را اول تیر به میزبانی صربستان برگزار کنیم که رایزنی‌های آن را انجام داده‌ و پیگیر هستیم.

تیم ملی ایران خود را برای بازی‌های پنجره سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ و مسابقات کاپ آسیا ۲۰۲۲ اندونزی آماده می‌کند. شاگردان ارمغانی در این پنجره به مصاف قزاقستان و سوریه می‌روند.

انتهای پیام

منبع