لوپتگی: هالند یکی از بهترین بازیکنان جهان است و ما را مجازات کرد/ لیاقت صعود را داشتیم
لوپتگی: هالند یکی از بهترین بازیکنان جهان است و ما را مجازات کرد/ لیاقت صعود را داشتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خولن لوپتگی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی 2 – 2 در خانه بوروسیا دورتموند، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت، پس از […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خولن لوپتگی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی 2 – 2 در خانه بوروسیا دورتموند، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت، پس از این بازی گفت: این تنها تسلط بر بازی نبود. ما اجازه ندادیم تیمی که بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد، بازی خود را انجام دهد و آنها به ندرت از نیمه خود خارج شدند.

وی افزود: با این حال دورتموند بازیکنان باکیفیت زیادی دارد و این را در این بازی هم نشان دادند و سخت بود که از عهده آنها بربیاییم. ارلینگ هالند یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر جهان است و او ما را مجازات کرد. ما سخت پارو زدیم تا در پایان در ساحل بمیریم. ما می‌خواستیم به دور بعد صعود کنیم و فکر می‌کنم لیاقت آن را هم داشتیم. با این حال یک بازی عالی از خود به نمایش گذاشتیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/