لیگ برتر انگلیس| چلسی در خانه لیدز به تساوی رضایت داد/ بازی‌‌های بدون شکست توخل دو رقمی شد
لیگ برتر انگلیس| چلسی در خانه لیدز به تساوی رضایت داد/ بازی‌‌های بدون شکست توخل دو رقمی شد

به گزارش تسنیم، در دومین روز از هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) تیم فوتبال چلسی در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم لیدزیونایتد رفت که این بازی بدون گل خاتمه یافت. نتیجه این بازی سبب شد که روند شکست ناپذیری تیم فوتبال چلسی از زمان انتصاب توماس توخل به عنوان سرمربی ادامه […]

به گزارش تسنیم، در دومین روز از هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) تیم فوتبال چلسی در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم لیدزیونایتد رفت که این بازی بدون گل خاتمه یافت.

نتیجه این بازی سبب شد که روند شکست ناپذیری تیم فوتبال چلسی از زمان انتصاب توماس توخل به عنوان سرمربی ادامه پیدا کند و حالا این تیم در 10 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس متحمل نشده است. در عین حال این نتیجه سبب شد که چلسی از صعود به رده سوم جدول بازماند و با 51 امتیاز در رده چهارم جدول قرار بگیرد. تیم لیدزیونایتد هم با 36 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفت.

امشب دو بازی دیگر در لیگ برتر انگلیس برگزار می‌شود که در بازی نخست از ساعت 20 به وقت تهران آرسنال در دربی لندن میزبان تاتنهام خواهد بود و در بازی دوم از ساعت 22:45 منچستریونایتد از وستهام پذیرایی می‌کند.

 

انتهای پیام/