لیگ برتر هندبال با چند تیم استارت می‌خورد؟
لیگ برتر هندبال با چند تیم استارت می‌خورد؟

به گزارش ایسنا، لیگ برتر هندبال مردان قرار است از دهه اول مهر آغاز شود. مراسم قرعه‌کشی نیز قرار است سه شنبه این هفته انجام شود. البته هنوز تعداد تیم‌های حاضر در لیگ نهایی نشده است.  به گفته رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال می‌گوید تاکنون ۹ تیم ورودی خود را پرداخت کرده‌اند.  قرار است سه […]

به گزارش ایسنا، لیگ برتر هندبال مردان قرار است از دهه اول مهر آغاز شود. مراسم قرعه‌کشی نیز قرار است سه شنبه این هفته انجام شود. البته هنوز تعداد تیم‌های حاضر در لیگ نهایی نشده است. 
به گفته رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال می‌گوید تاکنون ۹ تیم ورودی خود را پرداخت کرده‌اند. 
قرار است سه تیم دیگر تا فردا حضور نهایی خود را در لیگ اعلام کنند. در این شرایط ۱۲ تیم‌ در لیگ برتر مردان حضور خواهند داشت. 
مراد کرمی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال در گفت و گو با ایسنا در خصوص تعداد تیم‌های حاضر در فصل جدید لیگ برتر مردان اظهار کرد: تا امروز ۹ تیم پول خود را واریز کرده‌اند. چند تیم هم مانده‌اند که تا فردا فرصت دارند تا حضور خود را نهایی کنند. 
وی در ادامه گفت: سه شنبه ۱۵ شهریور قرعه کشی لیگ برتر هندبال مردان انجام می‌شود و شروع مسابقات از دهه اول مهر خواهد بود. 
مرادی در مورد شروع لیگ برتر هندبال زنان نیز گفت: هفته آینده سک جلسه داریم تا ببینیم مسابقات قهرمانی آسیا زنان به چه صورت. نسبت به این مسابقات یا لیگ را قبل از شروع مسابقات آغاز می‌کنیم و یا می‌گذاریم مسابقات که به پایان رسید بعد از آن لیگ را استارت می‌زنیم. برنامه مسابقات قهرمانی آسیا را دیر اعلام کردند که همین سبب شد که ما هم مجبور به تغییراتی در برنامه لیگ باشیم.
انتهای پیام