لیگ تنیس روی میز بانوان بازهم به تعویق افتاد
لیگ تنیس روی میز بانوان بازهم به تعویق افتاد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، جلسه هماهنگی مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور با حضور داریوش ضرغامپور و نسرین محمدزاده رئیس و دبیر کمیته مسابقات فدراسیون و سرمربیان تیم‌های راه یافته به مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان برگزار شد. در این جلسه […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، جلسه هماهنگی مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور با حضور داریوش ضرغامپور و نسرین محمدزاده رئیس و دبیر کمیته مسابقات فدراسیون و سرمربیان تیم‌های راه یافته به مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان برگزار شد. در این جلسه سرمربیان تیم‌ها نظرات خود را ارائه دادند که در نهایت توافق شد روزهای ۶ و ۷ خرداد رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ برتر برگزار شود.

این رقابت‌ها قرار بود روزهای ۱۵ الی ۱۸ اردیبهشت برگزار گردد.

در مرحله پلی آف لیگ برتر بانوان تیم‌های شهرداری شهربابک، دانشگاه آزاد اسلامی، وچان کردستان و پادما یدک اصفهان حضور دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، این برای دومین بار است که زمان مرحله پلی آف لیگ برتر تنیس روی میز بانوان تغییر می‌کند. ۲ تا ۵ اردیبهشت ماه زمان ابتدایی بود که برای برگزاری این مرحله از مسابقات تعیین شده بود.