ماجراجویی جان یک شهروند اندیمشکی را گرفت
ماجراجویی جان یک شهروند اندیمشکی را گرفت

امیرعباس عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز گذشته یک مرد پس از یافتن یک گلوله توپ به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی آن را به منزل خود در شهر چمگلک انتقال داد. وی با بیان اینکه جوان ۳۸ ساله اندیمشک با هدف جداسازی فلز مس در گلوله توپ اقدام به برشکاری […]

امیرعباس عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز گذشته یک مرد پس از یافتن یک گلوله توپ به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی آن را به منزل خود در شهر چمگلک انتقال داد.

وی با بیان اینکه جوان ۳۸ ساله اندیمشک با هدف جداسازی فلز مس در گلوله توپ اقدام به برشکاری می‌کند، افزود: متأسفانه به دلیل برخورد صفحه دستگاه سنگ برش با چاشنی مواد انفجاری گلوله مذکور منفجر می‌شود.

فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: دست سمت چپ فرد به دلیل انفجار قطع و این جوان به دلیل انفجار ناشی از توپ جان خویش را از دست داد.

وی با بیان اینکه انگیزه جوان ۳۸ ساله از برشکاری بر گلوله توپ به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی استخراج فلز برای ضایعات بوده، تصریح کرد: به دلیل حجم انفجار شیشه‌های منزل شکسته و به منزل نیز خساراتی وارد شد.

شهبازی عنوان کرد: این انفجار در شهر چمگلک در یک منزل مسکونی اتفاق و جوان ۳۸ ساله نیز جان خویش را از دست داد.

فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: شهروندان در صورت مشاهده مهمات به جات مانده از دوران جنگ تحمیلی مراتب را به پلیس از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.