مادر زندانی با همت خیران شب عید به خانه می‌رود
مادر زندانی با همت خیران شب عید به خانه می‌رود

به گزارش مهر، صبح امروز مهر خبری با تیتر «مادر ۵۶ ساله برای نجات دخترش راهی زندان شد» منتشر کرد و در این خبر از خیران درخواست کرد تا در صورت امکان این خانم ۵۶ ساله را که به دلیل عدم ناتوانی در پرداخت اقساط وام به زندان افتاده است یاری کنند. تنها چند ساعت […]

به گزارش مهر، صبح امروز مهر خبری با تیتر «مادر ۵۶ ساله برای نجات دخترش راهی زندان شد» منتشر کرد و در این خبر از خیران درخواست کرد تا در صورت امکان این خانم ۵۶ ساله را که به دلیل عدم ناتوانی در پرداخت اقساط وام به زندان افتاده است یاری کنند.

تنها چند ساعت بعد از انتشار این خبر، ستاد دیه کشور اعلام کرد که بدهی این خانم با همت خیران و مخاطبان مهر پرداخت شده است.

ستاد دیه اعلام کرد، به خیران دیگری که مبالغی را برای واریز بدهی این خانم دربند به شماره حساب ستاد دیه واریز کرده بودند، اعلام شد که مبلغ بدهی تکمیل شده است و خوشبختانه آن خیران اعلام کردند که مبالغ برای پرداخت بدهی دیگر زندانیان جرایم غیر عمد استفاده شود.

بر اساس این خبر روند پرداخت پول به شاکی و آزادی فرد زندانی حدود یک هفته طول می‌کشد و ان شاءالله این مادر تا شب عید نوروز به خانه خود بر می‌گردد.