مجازات 2 داور با سابقه ایتالیایی به جرم ارائه فاکتور جعلی به فدراسیون!
مجازات 2 داور با سابقه ایتالیایی به جرم ارائه فاکتور جعلی به فدراسیون!

به گزارش تسنیم، دو داور ایتالیایی به نام‌های فدریکو لاپنا و فابریتزیو پاسکوا به دلیل اثبات تخلف‌شان در اعلام ارقامی غیرواقعی برای هزینه‌هایی از جیب خود پرداخته و قرار بود توسط کمیته داوران تسویه شود، به ترتیب 13 و 16 ماه از قضاوت محروم شدند. گویا پس از مشکوک شدن مقامات فدراسیون به غیرواقعی بودن […]

به گزارش تسنیم، دو داور ایتالیایی به نام‌های فدریکو لاپنا و فابریتزیو پاسکوا به دلیل اثبات تخلف‌شان در اعلام ارقامی غیرواقعی برای هزینه‌هایی از جیب خود پرداخته و قرار بود توسط کمیته داوران تسویه شود، به ترتیب 13 و 16 ماه از قضاوت محروم شدند.

گویا پس از مشکوک شدن مقامات فدراسیون به غیرواقعی بودن ارقام مندرج در فاکتورهای ارائه شده توسط این دو داور به خاطر وجود برخی اختلافات، تحقیقاتی در خصوص این موضوع صورت می‌گیرد و مشخص می‌شود که آنها سعی در گرفتن پول بیشتری از فدراسیون بوده‌اند.

در نتیجه کمیته داوران هم آنها را مجازات کرده است، مجازاتی که اگر در فرجام‌خواهی‌ از کمیته استیناف یا سایر مراجع کاهش پیدا نکند، به معنای پایان حرفه مربیگری هر دو داور خواهد بود. فدریکو لاپنا 37 ساله است و اولین قضاوت خود را در سری A سال 2013 انجام داد. فاریتزیو پاسکوای 38 ساله نیز اولین بار سال 2013 در سری A قضاوت کرد.

 

انتهای پیام/