مجاهدت‌های سردار کوسه‌چی برای همیشه الهام‌بخش مدافعان ایران است
مجاهدت‌های سردار کوسه‌چی برای همیشه الهام‌بخش مدافعان ایران است

به گزارش مهر به نقل از سپاه نیوز، در پی عروج سردار سرتیپ پاسدار محمد حسن کوسه‌چی دبیر گروه ارزیابی نیروی زمینی قرارگاه مرکزی حضرت خاتم سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تسلیتی صادر کرد که متن این پیام بدین شرح است. بسم الله الرحمن الرحیم عروج آسمانی سردار سرتیپ […]

به گزارش مهر به نقل از سپاه نیوز، در پی عروج سردار سرتیپ پاسدار محمد حسن کوسه‌چی دبیر گروه ارزیابی نیروی زمینی قرارگاه مرکزی حضرت خاتم سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پیام تسلیتی صادر کرد که متن این پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج آسمانی سردار سرتیپ پاسدار محمد حسن کوسه چی (پارساکیان) مدیر گروه ارزیابی نیروی زمینی قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا (ص) و از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس را سوگمندانه به خانواده معظم و همرزمان دلاور وی تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک مجاهدت‌های آن سردار فرهیخته، جانباز سرافراز و پاسدار مخلص و مؤمن انقلاب اسلامی که صحیفه حیات و زندگی او در دفاع مقدس و سنگرهای حساس و خطیر پس از آن، سرشار از صحنه‌های پیشتازی و سلحشوری در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های الهی و صیانت از استقلال، امنیت و آرامش میهن اسلامی بویژه در خطه غیرتمند غرب کشور و استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد است، ماندگار و برای همیشه الهام بخش نیروهای مسلح و مدافعان ایران اسلامی خواهد بود.

اینجانب با گرامیداشت نام و نقش آفرینی‌های ارجمند و افتخار آمیز آن سردار شجاع و جانباز گرانقدر از درگاه خداوند رحمان و رحیم برای وی غفران و رحمت واسعه الهی و همجواری با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای مصیب دیدگان و بازماندگان محترم صبر، شکیبایی، سکینه قلبی و ثبات قدم در صراط اسلام و ولایت، مسئلت می‌نمایم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری