مجوز بازی مس‌ در لیگ والیبال صادر شد/ ترابی: نامه تسویه آوردند
مجوز بازی مس‌ در لیگ والیبال صادر شد/ ترابی: نامه تسویه آوردند

به گزارش ایسنا، سازمان لیگ والیبال در هفته اول رقابت‌ها  به دلیل بدهی تیم مس رفسنجان به بازیکنان،  کادر فنی و فدراسیون، اجازه بازی به این تیم را نداد و نماینده مس با شکست فنی سه بر صفر روبرو شد.   در هفته دوم مسابقات هم دیدار تیم‌های پیکان و مس رفسنجان قرار است به میزبانی […]

به گزارش ایسنا، سازمان لیگ والیبال در هفته اول رقابت‌ها  به دلیل بدهی تیم مس رفسنجان به بازیکنان،  کادر فنی و فدراسیون، اجازه بازی به این تیم را نداد و نماینده مس با شکست فنی سه بر صفر روبرو شد.  
در هفته دوم مسابقات هم دیدار تیم‌های پیکان و مس رفسنجان قرار است به میزبانی سالن فدراسیون والیبال برگزار شود اما سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه‌ای تعیین تکلیف بدهی‌های مس رفسنجان را شرط برگزاری این دیدار مطرح کرد. بنابراین بدهی‌های مس رفسنجان باید حداکثر تا پایان وقت اداری سه‌شنبه، ۱۲ مهر از سوی این باشگاه تعیین تکلیف شده باشد.  
محسن ترابی، رئیس سازمان لیگ در گفت‌وگو با ایسنا در مورد پرداخت بدهی‌های مس گفت: مس دیروز نامه‌ای را به فدراسیون ارسال کرد مبنی بر اینکه بدهی‌های خود به بازیکنان را تسویه کرده‌ است. لیستی را هم پیوست کردند که مبالغی را پرداخت کرده‌اند اما اختلاف مبلغ وجود دارد و بدهی بیشتر از مبلغ پرداختی است. با این حال بر اساس اینکه مبلغ را واریز کرده ما مجوز بازی را می‌دهیم. اگر انتقادی هم وجود داشته باشد بازیکنان بعدا مدارک خود را به کمیته انضباطی می‌آورند و رای مورد نظر صادر می‌شود.  
او در ادامه افزود: مس یک چک هم بابت بدهی خود به فدراسیون داده تا پرداخت کند. مجوز بازی امروز صادر شده است. این تیم تعیین تکلیف کرده است اما بازیکنان در  تماس با ما ادعای دیگری داشتند که بعدا این موضوع پیگیری می‌شود.
انتهای پیام