محمد بنا به اردوی تیم ملی رفت/ قهر سرمربی تیم ملی تکذیب شد
محمد بنا به اردوی تیم ملی رفت/ قهر سرمربی تیم ملی تکذیب شد

بهروز حضرتی پور در گفتگو با ایسنا، درباره علت غیبت محمد بنا در تمرین صبح امروز(دوشنبه) تیم ملی کشتی فرنگی، اظهار کرد: آقای بنا به دلیل مشکلات شخصی و بیماری فرزندش نتوانست از روز گذشته(یکشنبه) وارد اردوی تیم ملی شود اما با برطرف شدن مشکلات، وی ساعتی پیش وارد محل اردوی تیم ملی شد و […]

بهروز حضرتی پور در گفتگو با ایسنا، درباره علت غیبت محمد بنا در تمرین صبح امروز(دوشنبه) تیم ملی کشتی فرنگی، اظهار کرد: آقای بنا به دلیل مشکلات شخصی و بیماری فرزندش نتوانست از روز گذشته(یکشنبه) وارد اردوی تیم ملی شود اما با برطرف شدن مشکلات، وی ساعتی پیش وارد محل اردوی تیم ملی شد و قرار است فردا (سه‌شنبه) اولین تمرین کشتی زیر نظر سرمربی تیم ملی برگزار شود.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی افزود: صبح امروز نیز تمرین مرور فن داشتیم که با حضور مربیان تیم ملی و با هماهنگی محمد بنا برگزار شد. طالب نعمت‌پور و ایرج اسفندیاری فر نیز در اردو حضور دارند و رسول جزینی نیز که به دلیل مشکل افت اکسیژن خون یک روز در بیمارستان بستری بود با بهبود اوضاع جسمانی قرار است امروز وارد اردو شود.

وی درباره برخی شایعات مبنی بر قهر محمد بنا، گفت: اصلا چنین موضوعی نیست، غیبت آقای بنا در تمرین صبح به دلیل مشکلات شخصی بود و شایعات مطرح شده صحت ندارد. محمد بنا هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد و ان‌شاءالله ظرف چند روز آینده اسامی نفرات اعزامی به مسابقات پیش رو نیز مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

منبع