محکومیت و استعفای سرمربی دینامو زاگرب در آستانه تقابل با تاتنهام
محکومیت و استعفای سرمربی دینامو زاگرب در آستانه تقابل با تاتنهام

به گزارش تسنیم، زوران مامیچ، سرمربی تیم فوتبال دینامو زاگرب به همراه برادر خود زدراوکو روز گذشته (دوشنبه) به چهار سال و هشت ماه زندان محکوم و به همین جهت مجبور شد در فاصله سه روز مانده به بازی برگشت تیمش با تاتنهام در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا از سمت سرمربیگی […]

به گزارش تسنیم، زوران مامیچ، سرمربی تیم فوتبال دینامو زاگرب به همراه برادر خود زدراوکو روز گذشته (دوشنبه) به چهار سال و هشت ماه زندان محکوم و به همین جهت مجبور شد در فاصله سه روز مانده به بازی برگشت تیمش با تاتنهام در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا از سمت سرمربیگی این تیم استعفا دهد.

دادگاه عالی کرواسی روز دوشنبه احکام اولیه در خصوص این سرمربی کروات و برادرش را تأیید کرد. این دو به علت فساد مالی‌ای که در سال 2018 داشته‌اند، در این پرونده محکوم شدند. باشگاه دینامو زاگرب هم با قبول استعفای زوران مامیچ بلافاصله دامیر کراژنار را جانشین او کرد.

مامیچ با انتشار بیانیه‌ای که روی خروجی سایت رسمی باشگاه دینامو زاگرب قرار گرفت، اعلام کرد: «اگرچه احساس گناه نمی‌کنم اما همانطور که قبلاً گفتم در صورت تأیید حکم اولیه استعفا می‌دهم. برای باشگاه دینامو زاگرب آرزوی موفقیت دارم».

دینامو زاگرب که صادق محرمی را در اختیار دارد، پنجشنبه شب در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در حالی پذیرای تاتنهام است که در بازی رفت با نتیجه 2 بر صفر تن به شکست داده است.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/