مدافع تراکتور: با بدشانسی چند امتیاز مهم را از دست دادیم/ از عملکردم در این فصل راضی‌ام
مدافع تراکتور: با بدشانسی چند امتیاز مهم را از دست دادیم/ از عملکردم در این فصل راضی‌ام

آرش قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: برای این بازی شرایط خاصی داشتیم و با توجه به عدم پیروزی در 13 بازی گذشته، باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. مس هم جزو تیم‌های خوب لیگ است، ولی خوشبختانه با حضور تماشاگران بازی را بردیم و حضور آنها […]

آرش قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: برای این بازی شرایط خاصی داشتیم و با توجه به عدم پیروزی در 13 بازی گذشته، باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. مس هم جزو تیم‌های خوب لیگ است، ولی خوشبختانه با حضور تماشاگران بازی را بردیم و حضور آنها در استادیوم هم انگیزه زیادی به تیم داد. امیدوارم این برد شرایط تیم را تغییر بدهد و در شش بازی بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا تراکتور در لیگ امسال نتایج ضعیفی گرفته است؟»، خاطرنشان کرد: فصل بسیار بدی برای تیم ما بود و خودمان هم از همه بیشتر ناراحت هستیم. با این حال تلاش می‌کنیم در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم. البته تیم ما در چند بازی گذشته بدشانسی آورد که می‌توان به بازی با آلومینیوم و شهر خودرو اشاره کرد. در این دو بازی پنالتی از دست دادیم و اگر آنها را می‌بردیم الان در جایگاه بهتری قرار داشتیم.

قادری در مورد اینکه آیا از عملکردش در این فصل راضی است، تصریح کرد: از عملکردم راضی هستم و امسال تا جایی که امکان داشت تلاش کردم تا هر وقت بازی می‌کنم برای تیمم بازیکن تأثیرگذاری باشم.

مدافع تراکتور راجع به اینکه آیا تعطیلی لیگ به ضرر تیمش نخواهد بود، گفت: به هر حال باید با این شرایط کنار بیاییم. ما در تعطیلات هم خوب تمرین خواهیم کرد تا برای ادامه بازی‌ها در فرم خوبی قرار داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع