مدال طلایم را به مردم زلزله زده خوی تقدیم می‌کنم
مدال طلایم را به مردم زلزله زده خوی تقدیم می‌کنم

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرحسین زارع در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی اظهار داشت: خوشبختانه همراه تیم منتخب اعزامی به رقابت‌های رنکینگ کرواسی دست پُر بازگشت. هر ۶ کشتی گیر اعزامی تیم ملی صاحب مدال شدند و با کسب ۴ مدال طلا و ۲ مدال نقره جایگاه دوم تیمی را بدست آوردیم. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرحسین زارع در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی اظهار داشت: خوشبختانه همراه تیم منتخب اعزامی به رقابت‌های رنکینگ کرواسی دست پُر بازگشت. هر ۶ کشتی گیر اعزامی تیم ملی صاحب مدال شدند و با کسب ۴ مدال طلا و ۲ مدال نقره جایگاه دوم تیمی را بدست آوردیم.
وی در ادامه گفت: این اولین مسابقه من پس از رقابت‌های جهانی بود و خدا را شکر می‌کنم که با گرفتن کشتی‌های خوب توانستم صاحب گردن آویز مدال طلا شوم.زارع افزود: مدال طلای خودم را به مردم زلزله زده خوی که با شرایط بسیار سختی دست و پنجه نرم می‌کنند تقدیم می‌کنم و امیدوارم به زودی مشکلاتشان مرتفع شود.آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی اظهار کرد: امیدوارم در مسابقات پیش رو از جمله مسابقات جهانی و المپیک با بدست آوردن مدال طلا و با اهتزاز در آوردن پرچم ایران دل هموطنان را شاد کنم.