مراسم بزرگداشت قیام ۱۷ شهریور در سراسر کشور برگزار می شود
مراسم بزرگداشت قیام ۱۷ شهریور در سراسر کشور برگزار می شود

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است: هفدهم شهریور ۱۳۵۷؛ حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و یادآور مجاهدت ها و مبارزات ملت آزاده و شهیدپرور ایران اسلامی در برابر دیکتاتوری و ظلم و استبداد  نظام مزدور ستمشاهی است. ۱۷شهریور ماه؛ یادآور ایثار و از جان گذشتگی شهدایی […]

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:
هفدهم شهریور ۱۳۵۷؛ حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و یادآور مجاهدت ها و مبارزات ملت آزاده و شهیدپرور ایران اسلامی در برابر دیکتاتوری و ظلم و استبداد  نظام مزدور ستمشاهی است.
۱۷شهریور ماه؛ یادآور ایثار و از جان گذشتگی شهدایی است که با نثار خون خود، میدان ژاله را میدان تحقق دلاورمردی و رشادت های تاریخ ساز خود کرده و عاشورای حسینی را در  شهریور ۵۷ تجسم بخشید.
قیام جمعۀ خونین هفدهم شهریور ۱۳۵۷،  اگرچه جمعه سیاه نام گرفت اما با ایجاد یک موج قوی و سهمگین از خون پاک شهدا، هیمنۀ پوشالی رژیم ستمشاهی تا بن دندان مسلح پهلوی را در هم شکست و اریکۀ قدرت طاغوتیان را نابود کرد، روزی که عامل تسریع‌کنندۀ روند پیروزی انقلاب اسلامی  است.
ویژه مراسم بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد شهدای گرانقدر قیام یوم الله هفدهم شهریوردر تمام کشور برگزار خواهد شد و در تهران «روز چـهار ‌شــنبـه ۱۴۰۱/۰۶/۱۶» از سـاعت ۱۸:۰۰، با سخنرانی ‘سردار سرتیپ اشتری’ «فرمانده محترم انتظامی کل کشور» در مقابل شهرداری منطقۀ  ۱۲، واقع در میدان شهدا، ابتدای خیابان مجاهدین اسلام و  نیز مراسم ادای احترام و عطرافشانی و گلـریـزان مزار شهدای قیام یوم الله هفدهم شهریور «روز پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۷» از ساعت ۳۰: ۱۰ صبح  در بهشت زهرا «سلام الله علیها»  قطعه ۱۷، مقابل فـرهنـگسـرای رضـوان برگزار می شود.
از ملت شریف و قدرشناس و آحاد مردم و گروه ها و تشکل های مردمی دعوت می شود تا با حضور گسترده و معنوی در ویژه مراسم بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد شهدای گرانقدر قیام یوم الله هفدهم شهریور، در تهران و سراسر کشور ضمن تجدید میثاق، یاد و خاطرۀ آن شهیدان عزیز را گرامی بدارند.
انتهای پیام