مربی تراز اول و اردوهای با کیفیت شرط موفقیت تیم ملی ایران است
مربی تراز اول و اردوهای با کیفیت شرط موفقیت تیم ملی ایران است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، فرزاد امانی با اشاره به میزبانی ایران در رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا گفت: این میزبانی یک فرصت طلایی برای هندبال ایران است و امیدوارم ایران بتواند با عملکرد خوب در این مسابقات، سهمیه مسابقات جهانی را کسب کند. مطمئنم هندبال ایران با برخورداری از […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، فرزاد امانی با اشاره به میزبانی ایران در رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا گفت: این میزبانی یک فرصت طلایی برای هندبال ایران است و امیدوارم ایران بتواند با عملکرد خوب در این مسابقات، سهمیه مسابقات جهانی را کسب کند. مطمئنم هندبال ایران با برخورداری از لژیونرها و بازیکن‌های خوبی که در این عرصه دارد، می‌تواند در جام جهانی هندبال بدرخشد.

وی ادامه داد: البته هندبال ایران برای دستیابی به یک نتیجه خوب در این رقابت‌ها به یک مربی خارجی و تراز اول دنیا و برگزاری اردوهای پی در پی و با کیفیت بالا نیاز دارد.

لژیونر هندبال تیم اورامان اسپور در ادامه با اشاره به بازی‌های تیم باشگاهی خود در ترکیه گفت: در جدول رده بندی لیگ هندبال ترکیه با ۴ امتیاز اختلاف در رده اول هستیم. پیش بینی می‌کنم تا پایان فصل صد درصد جزو سه تیم اول باشیم و البته تلاش می‌کنیم که قهرمان این فصل رقابت‌های لیگ هندبال ترکیه شویم.

امانی با بیان اینکه لیگ هندبال ترکیه ۲۰ اردیبهشت سال جاری به اتمام می‌رسد، افزود: خدا را شکر جزو بازیکنان کلیدی تیم اورامان اسپور در این فصل بودم و به همین خاطر از عملکرد خودم در این فصل بسیار راضی هستم.

وی در خصوص بازی و تمرین کردن در شرایط شیوع کرونا در ترکیه نیز گفت: با شیوع بیشتر ویروس کرونا در ترکیه در حال حاضر سالن‌های بدنسازی و ورزشی بسته هستند اما خدا را شکر این شرایط برای تیم‌های ورزشی مشکلی ایجاد نکرده است.

تیم اورامان اسپور در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برد و تمرینات تیم به صورت منظم برگزار می‌شود.