مردان برتر کباده پایتخت انتخاب شدند
مردان برتر کباده پایتخت انتخاب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین دوره رقابت‌های جام مرد میدان یادواره سپهبد شهید قاسم سلیمانی در رشته کباده در دو وزن ۹۰- و ۹۰+ کیلوگرم روز یکشنبه به همت هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زورخانه شهدای شهرری برگزار شد تا برترین کباده زن‌های پایتخت مشخص شوند. در وزن […]

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین دوره رقابت‌های جام مرد میدان یادواره سپهبد شهید قاسم سلیمانی در رشته کباده در دو وزن ۹۰- و ۹۰+ کیلوگرم روز یکشنبه به همت هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زورخانه شهدای شهرری برگزار شد تا برترین کباده زن‌های پایتخت مشخص شوند.

در وزن ۹۰- کیلو، کمال قضا بانویی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و میلاد شاهانی و علی اصغر زارع نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

در وزن ۹۰+ کیلو هم ایرج عزیزپور نفر اول شد، هادی اشرفیان مقام دوم را به دست آورد و ایمان مشهدی عباسی نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین در خلال برگزاری مسابقات مذکور یاد و خاطره باستانی کار شهید، حامد ضابط گرامی داشته شده و تعدادی از مدیران، پیشکسوتان و مسئولان ورزش پهلوانی و زورخانه ای نیز توسط هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.