مردم ایذه و قوم بختیاری به انقلاب وفادار هستند
مردم ایذه و قوم بختیاری به انقلاب وفادار هستند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد صبح امروز جمعه در حاشیه مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی ایذه اظهار کرد: آنها که به سمت مردم بی گناه در کوچه و بازار شلیک می‌کنند قطعاً دشمن هستند که هدفشان ضربه زدن به امنیت کشور است. وی با اشاره به اینکه این حوادث […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد صبح امروز جمعه در حاشیه مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی ایذه اظهار کرد: آنها که به سمت مردم بی گناه در کوچه و بازار شلیک می‌کنند قطعاً دشمن هستند که هدفشان ضربه زدن به امنیت کشور است.
وی با اشاره به اینکه این حوادث تروریستی خللی در اراده مردم و وفاداری آنها به رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایجاد نمی‌کند، تاکید کرد: مردم ثابت کرده‌اند در طول بیش از چهار دهه گذشته همواره پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
امام جمعه اهواز عنوان کرد: مردم ایذه و خوزستان مطمئن باشند که حافظان امنیت تروریست‌ها را پیدا می‌کنند و تا آنها با را به شدیدترین نحوه مجازات نکنند، آرام نخواهند گرفت.
حجت الاسلام موسوی فرد عنوان کرد: مردم ایذه و قوم بختیاری همواره به انقلاب اسلامی و رهبری وفادار بوده‌اند و این را همواره ثابت کرده‌اند ولی تروریست‌ها بدانند به عمل بزدلانه آنها رسیدگی سختی خواهد شد.