• امروز : دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳
 • برابر با : Monday - 15 July - 2024

مرکز ایمپلنت شرق تهران رسالت ( شبانه روزی)

 • ۲۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴
مرکز ایمپلنت شرق تهران رسالت ( شبانه روزی)

مرکز ایمپلنت شرق تهران کلینیک دکتر شفیعی یکی از معتبرترین مراکز دندانپزشکی شبانه روزی در شرق تهران است که مجهزترین و بروز ترین مرکز ایمپلنت در شرق تهران است.

دندان درد و مشکلات مربوط به آن را می توان جزو شاخص ترین مشکلاتی دانست که می تواند هر ساعت از شبانه روز به سراغتان بیاید تا جایی که خواب را از چشم هایتان می گیرد.

متاسفانه در این شرایط است که اغلب ما به استفاده از خدمات دندانپزشکی تن می دهیم. یعنی دقیقا زمانی که مشکلات دندانی ما به اوج خود می رسند.

با این حال اگر در چنین شرایطی هم بتوان به یک دندانپزشکی تخصصی مراجعه نمود، بدون شک می توان طرح درمانی بسیار کارآمد و مناسبی را دریافت کرد.

البته یافتن چنین دندانپزشکی در بین انبوهی از انتخاب ها، اندکی دشوار به نظر می رسد.

همین عامل هم باعث می شود تا قدرت تصمیم گیری برای افراد دشوار تر شود. این مشکل طی چند سال گذشته، نمود بیشتری در شرق تهران به خود گرفته بود.

به نحوی که یافتن یک دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران اندکی دشوار به نظر می رسید. البته اکنون به لطف مرکز ایمپلنت شرق تهران در رسالت ، این مشکل تا حدودی کم رنگ شده است.

ما در ادامه سعی داریم تا یکی از بهترین دندانپزشکی شبانه روزی در شرق تهران برای دریافت خدمات دندانپزشکی را خدمت شما معرفی کنیم تا در زمان نیاز، از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید.

دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران

همان گونه که اشاره کردیم، دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران کلینیک دکتر شفیعی ، به عنوان یکی از تخصصی ترین و البته بهترین مراکزی شناخته می شود که توانسته بخش قابل توجهی از نیاز های این قسمت از تهران را پوشش دهد.

دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران ضمن داشتن تیم متخصص و حرفه ای ، از امکانات و تجهیزات بسیار منحصر به فردی هم برخوردار است . به گونه ای که جزو معدود مراکز تخصصی دارای لیزر ویژه امور دندانپزشکی است.

در این دندانپزشکی شبانه روزی از لیزرهای ویژه برای درمان آفت، فرنکتومی دندان و جراحی لثه استفاده می شود.

همین عمل هم باعث می شود تا کمترین سطح تهاجم و البته عوارض را در فرایند درمان به دنبال داشته باشد.

افزون بر این موارد، دقت آن هم به بالاترین سطح ممکن می رسد.

وجود متخصصان توانا از دیگر فاکتور هایی بوده که این کلینیک را به یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی شبانه روزی تهران بدل کرده است.

به نحوی که متخصصان حرفه ای و با تجربه ای برای امورات گوناگونی نظیر کاشت دندان، درمان ریشه، عصب کشی ، ترمیم و… حضور  دارند.

 این فاکتور باعث می شود تا خدمات این کلینیک متنوع و منحصر به فرد باشد.

این فاکتور ها در کنار تعرفه های بی نظیر آن باعث شده تا این مرکز یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای ساکنین پایتخت باشد.

مرکز ایمپلنت شرق تهران کجاست ؟

اکنون که تا حد زیادی با خدمات و البته مزایای این کلینیک آشنا شده اید، بدون شک می خواهید آدرس مرکز ایمپلنت شرق تهران رسالت را بدانید.

دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران دکتر شفیعی در خيابان رسالت و بعد از چهارراه سرسبز بین مدائن و مهر واقع شده و پلاک آن 492 است.

البته ساختمان آن از دور با تابلو ها و نمای زیبایش خودنمایی می کند. مازاد بر این مسیر دسترسی به آن از طریق خودرو بسیار ساده بوده و می توانید در کمترین زمان ممکن به آن دسترسی داشته باشید.

البته باید این مورد را خاطر نشان کنیم که این مرکز برای رفاه حال بیماران گرامی، قابلیت مشاوره و ویزیت آنلاین را هم مقدور کرده است.

به عبارت ساده تر شما می توانید با تکمیل یک فرم ساده در داخل وبسایت این پلتفرم، در سریع ترین زمان ممکن از یک متخصص، مشاوره دریافت کرده و سپس نسبت به مراجعه به این مرکز اقدام کنید.

این روند باعث می شود تا رفاه حال بیماران بیشتر شده و عملا در زمان و هزینه آنها صرفه جویی شود.

خدمات دندانپزشکی دکتر شفیعی در رسالت

مشکلات دندانپزشکی می تواند طیف بسیار زیادی از اقدامات باشد. مسلما هر بیمار، متناسب با شرایطی که دارد، به دنبال نوع خاص از خدمات است.

لذا هر اندازه که طیف خدمات قابل پوشش یک مرکز دندانپزشکی بیشتر باشد، بدون شک گزینه ایده آل تری برای کاربران خواهد بود.

در این رابطه باید عنوان کنیم که  کلینیک دکتر شفیعی در شرق تهران، به عنوان یکی از کاملترین و البته بهترین مراکز در این حوزه شناخته می شود.

به گونه ای که طیف بسیار زیادی از خدمات را پوشش می دهد. ما در ادامه برخی از آنها را خدمت شما ذکر کرده ایم تا بهتر دلیل این ادعا را درک کنید.

 • جراحی دهان و دندان: جراحی های حوزه دندانپزشکی را می توان یکی تخصصی ترین خدماتی دانست که این مرکز ارائه می دهد.

 در این کلینیک انواع جراحی های دندان و کشیدن دندان عقل، به شیوه ای تخصصی و توسط متخصص فک و صورت انجام می شود.

 • درمان ریشه دندان : در کلینیک دکتر شفیعی ، خدمات درمان ریشه به صورت تخصصی انجام می شود. درمان مجدد ریشه، روکش دندان و ترمیم های مربوط به آن هم در لیست خدمات این مرکز جای می گیرد که همگی توسط متخصص خبره انجام می شوند.
 • کاشت ایمپلنت دندان: ایمپلنت دندان هم از دیگر خدمات پر تقاضایی است که به صورت تخصصی و با تخفیف در مرکز ایمپلنت شرق تهران انجام می شود.

این کلینیک متخصصان حرفه ای و با تجربه ای دارد که می توانند به شیوه ای تخصصی نسبت به کاشت ایمپلنت دندان های شما اقدام کرده و خدمات جانبی دیگر مانند جراحی لیفت سینوس یا ارائه هر نوع پروتز دیگری را انجام دهند.

 • درمان دهان با لیزر: درمان مشکلات دهان و دندان به وسیله لیزر، یکی دیگر از مهمترین خدماتی است که این کلینیک انجام می دهد.

 در این مرکز از پیشرفته ترین لیزر ها برای جراحی لثه، درمان آفت و فرنکتومی استفاده می شود. داشتن اپراتورهای حرفه ای و تیم با تجربه سبب شده تا این شیوه درمانی، کمترین ریسک و بالاترین بازدهی را داشته باشد.

 • ارتودنسی : ارائه خدمات مربوط به ارتودنسی هم از دیگر خدمات منحصر به فردی است که در کلینیک دکتر شفیعی دندانپزشک انجام می شود.

 این مرکز دارای متخصصان حرفه ای و با تجربه در حوزه ارتودنسی است که می تواند بهترین طرح های درمانی را با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی برای شما پیاده کنند.

همین عامل باعث می شود تا گزینه مناسبی برای اهالی شرق تهران باشد.

 • دندانپزشکی کودکان : همواره کودکان ترس خاصی از مراکز دندانپزشکی دارند. مرکز دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران  سعی کرده تا این ترس را به حداقل برساند.

به همین جهت است که محیطی کودکانه و جذاب را برای مراجعین خردسال خود تدارک دیده است. افزون بر این موارد، طیف زیادی از خدمات نظیر فیشور سیلانت و مراقبت های رایج از دندان کودکان شما ، توسط متخصصان خبره ارائه  می شود. همین عامل سبب می شود تا کودکان کمترین استرس را تجربه کنند.

سخن آخر

یافتن یک مرکز تخصصی دندانپزشکی در شرق تهران و مرکز ایمپلنت دندان در شرق تهران را می توان جزو موضوعاتی دانست که ساکنین این بخش از پایتخت با آن درگیر بودند.

کلینیک دکتر شفیعی همان مرکزی است که سعی داشته تا این مشکل را به شیوه ای ایده آل برطرف کند. ارائه خدمات متنوع و کارآمد به همراه تعرفه های مناسب باعث شده تا این مرکز به یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای ساکنین این ناحیه مبدل شود.

لذا اگر شما هم به دنبال مرکز دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران  با خدمات مناسب هستید، می توانید هم اکنون به وبسایت این مرکز به آدرس https://www.drshafiei.com/ مراجعه کرده و از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوید.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=195703

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.