مسدود شدن خیابان‌های اهواز راهکار مقابله با کرونا نیست
مسدود شدن خیابان‌های اهواز راهکار مقابله با کرونا نیست

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: با وجود تأکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط شهروندان و حضور نداشتن در تجمع‌ها اما مسدود شدن خیابان‌های اهواز را راهکار مقابله و مهار کرونا نمی‌دانیم چرا که اعتقاد داریم این رویه به غیر از ایجاد ترافیک و به زحمت انداختن مردم، ثمره دیگری ندارد و […]

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: با وجود تأکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط شهروندان و حضور نداشتن در تجمع‌ها اما مسدود شدن خیابان‌های اهواز را راهکار مقابله و مهار کرونا نمی‌دانیم چرا که اعتقاد داریم این رویه به غیر از ایجاد ترافیک و به زحمت انداختن مردم، ثمره دیگری ندارد و این موضوع باید در ستاد استانی مقابله با کرونا تصمیم گیری شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شواری اسلامی تصریح کرد: در بازدید میدانی از مناطق مختلف شهر اهواز، مشخص شد که خیابان‌های ضروری مسدود و مردم سرگردان شده‌اند.

حسینی یادآور شد: انسداد مسیرها باعث افزایش تجمع‌های پیاده‌روی مردم و اسباب زحمت آنها شده که از لحاظ بهداشتی هم اصلاً به صلاح نیست و نباید این‌قدر تجمع به خاطر محدودیت‌های ترافیکی داشته باشیم.

وی با تأکید بر لزوم بازنگری تصمیم‌گیری شورای ترافیک و ستاد کرونا خوزستان، گفت: قطعاً اگر مسیرها مسدود نباشد، سرعت تردد مردم افزایش و کمتر شاهد تجمع‌ها در خیابان‌های مختلف خواهیم بود.