مسعود سخاوت‌دوست آهنگساز «گورکن» شد/ انتشار پوستر
مسعود سخاوت‌دوست آهنگساز «گورکن» شد/ انتشار پوستر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «گورکن» به کارگردانی داوود مرادیان و امیر ابیلی بعد از اتمام مراحل فنی و ساخت موسیقی متن توسط مسعود سخاوت دوست، آماده نمایش شد. سخاوت‌دوست علاوه بر جوایز و نامزدهای متعددی در زمینه موسیقی فیلم و تئاتر، پنج بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «گورکن» به کارگردانی داوود مرادیان و امیر ابیلی بعد از اتمام مراحل فنی و ساخت موسیقی متن توسط مسعود سخاوت دوست، آماده نمایش شد.
سخاوت‌دوست علاوه بر جوایز و نامزدهای متعددی در زمینه موسیقی فیلم و تئاتر، پنج بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده و در چهلمین جشنواره فیلم فجر نیز سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را برای فیلم «موقعیت مهدی» از آن خود کرده‌است.
فیلم کوتاه «گورکن» بر اساس داستانی از امیر ابیلی جلوی دوربین رفته و سیدهادی عامل هاشمی، رحیم نوروزی، سعید داخ و سیدعلی عامل هاشمی بازیگران اصلی آن هستند.
پوستر و نشان فیلم نیز که همزمان با آماده شدن نسخه نهایی آن رونمایی شده، اثر احسان حسینی است.
«گورکن» روایتی کوتاه از یک داستان معمایی در دهه ۵۰ است و با مشارکت سازمان هنری رسانه‌ای اوج، باشگاه فیلم سوره و کارگاه فیلم نزدیک تولید و آماده نمایش شده است.
سایر عوامل فیلم عبارتند از کارگردان: داوود مرادیان، امیر ابیلی، نویسنده: امیر ابیلی، مدیر فیلمبرداری: رضا ریوندی، تدوین: کمیل ارجمندی، مدیر تولید: علیرضا همت عبیری، مدیر تدارکات: مهدی جمشیدی، احمد صداقت‌منش، مدیر صدابرداری: شهرام متولی‌باشی، صداگذاری و ترکیب صدا: محمدحسین ابراهیمی، جلوه‌های ویژه بصری: سعید خلیلی، طراح صحنه و لباس: سیدمهدی عرفاتی، طراح چهره‌پردازی: هادی قالی‌خانی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: حسین بنیاد، منشی صحنه: آوا کاوری، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: احسان سلسله‌جو، تهیه‌کننده: امیر ابیلی، محمدمهدی محمدیان.