مسمومیت حادی از دانش‌آموزان بروجرد گزارش نشده است
مسمومیت حادی از دانش‌آموزان بروجرد گزارش نشده است

یوسف نوری در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: صبح امروز ۵۲ دانش‌آموز در مدرسه‌ای در بروجرد با گاز مونوکسید کربن مسموم شده که همگی آنها با تجهیزات اورژانسی به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند. وی با اشاره به اینکه علت این حادثه دقیقاً مشخص نیست، تصریح کرد: انتشار گاز ناشی از مونوکسید کربن در جوار […]

یوسف نوری در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: صبح امروز ۵۲ دانش‌آموز در مدرسه‌ای در بروجرد با گاز مونوکسید کربن مسموم شده که همگی آنها با تجهیزات اورژانسی به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه علت این حادثه دقیقاً مشخص نیست، تصریح کرد: انتشار گاز ناشی از مونوکسید کربن در جوار این مدرسه سبب این گازگرفتگی شده که نظر قطعی میزان مسمومیت را باید وزارت بهداشت گزارش کند.
وزیر آموزش و پرورش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر یک روزه به جنوب استان اردبیل گفت: نیازهای این منطقه ساخت و احداث ۲ باب مدرسه روستایی ۶ و ۹ کلاسه بود که در کنار آن تکمیل تعدادی از مدارس نیمه‌تمام را نیز در دستور کار قرار دادیم.
نوری با بیان اینکه تا مهرماه سال آینده ساخت این مدارس شروع می‌شود، افزود: همچنین قرار شد تا خوابگاه شبانه‌روزی این شهرستان نیز تجهیز و در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد.