مصاحبه اسکوچیچ در رسانه کُروات ناپدید شد!
مصاحبه اسکوچیچ در رسانه کُروات ناپدید شد!

به گزارش خبرنگار مهر، روز پنجشنبه بود که بخش اینترنتی روزنامه lavoce کرواسی مصاحبه‌ای بلند از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران منتشر کرد. این روزنامه در واقع به زبان ایتالیایی است و در کشور کرواسی مشغول فعالیت است. کمتر از یک روز بعد از انتشار این مصاحبه، اسکوچیچ گفتگویش با روزنامه مزبور را رد […]

به گزارش خبرنگار مهر، روز پنجشنبه بود که بخش اینترنتی روزنامه lavoce کرواسی مصاحبه‌ای بلند از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران منتشر کرد. این روزنامه در واقع به زبان ایتالیایی است و در کشور کرواسی مشغول فعالیت است.

کمتر از یک روز بعد از انتشار این مصاحبه، اسکوچیچ گفتگویش با روزنامه مزبور را رد و نقل قول‌هایش را تکذیب کرد.

اسکوچیچ امروز جمع در این خصوص به سایت فدراسیون فوتبال ایران گفت: من هیچ گونه گفت و گویی با این رسانه نداشته‌ام و موضوعات منتشر شده در این مصاحبه نیز به هیچ وجه مطرح نشده در حالی که این مصاحبه به نقل از من در بسیاری از رسانه‌ها منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بررسی سایت اینترنتی این روزنامه نشان می‌دهد که مصاحبه اسکوچیچ پیش از تکذیب این مربی، از روی سایت حذف شده است.

این در حالی است که گفتگوی سرمربی تیم ملی ایران روز گذشته روی سایت قرار داشت و مشخص نیست که آیا خبرنگاران این روزنامه اقدام به انتشار مصاحبه جعلی و خیالی کرده‌اند و یا ملاحظاتی باعث به حذف گفتگوی اسکوچیچ شده است.

CRm+0sPofwG3hX+MJ4Az8gAAAABJRU5ErkJggg== - مصاحبه اسکوچیچ در رسانه کُروات ناپدید شد!
تصویری که خبرنگار مهر روز پنجشنبه از مصاحبه اسکوچیچ روی سایت کُروات گرفته است