مصدومیت بازیکنان کلیدی کار دستمان داد
مصدومیت بازیکنان کلیدی کار دستمان داد

شهداد مرتجی در گفت‌وگو با ایسنا درباره بازی تیمش در مقابل تیم زغال سنگ طبس، اظهار کرد: متأسفانه در این بازی چند نفر از بازیکنان کلیدی تیم مصدوم بودند و بازیکنان جوان را به میدان فرستادیم، اما در یک کلمه باید بگویم هندبال زیبایی را بازی کردیم. وی افزود: با این وجود در دفاع و […]

شهداد مرتجی در گفت‌وگو با ایسنا درباره بازی تیمش در مقابل تیم زغال سنگ طبس، اظهار کرد: متأسفانه در این بازی چند نفر از بازیکنان کلیدی تیم مصدوم بودند و بازیکنان جوان را به میدان فرستادیم، اما در یک کلمه باید بگویم هندبال زیبایی را بازی کردیم.

وی افزود: با این وجود در دفاع و حمله نکات کلیدی که مدنظرمان بود را اجرایی کردیم، متأسفانه در پنج دقیقه پایانی در شوت‌های آخر بازیکنان دقت لازم را نداشتند و بازی که می‌توانستیم با اختلاف ۳ یا ۴ گل به پیروزی برسیم با تساوی به پایان بردیم.

سرمربی تیم هندبال سپاهان نوین، اضافه کرد: مطمئن هستم تیم سپاهان نوین آینده درخشانی دارد، بازیکنان خوب با پتانسیل بالایی داریم و امیدوارم بتوانیم آینده خوبی برای هندبال اصفهان ترسیم کنیم.  

وی خاطرنشان کرد: نسبت به داشته‌هایمان بازی خوبی داشتیم، رضا یادگاری را در این بازی در اختیار نداشتیم و شک نکنید اگر بود با اختلاف زیاد به برتری می‌رسیدیم، همچنین آرمان رحمانی در این بازی نبود. در گوش چپ، هرچند یونس نصیری نیمه نخست خوب بازی کرد، اما با مشکل روبرو بودیم و جوانی این بازیکن عملکردش را تحت تاثیر قرار داد و اجازه نداد از پتانسیل خود به خوبی استفاده کند.

مرتجی درباره بازی بعدی تیمش در مقابل ذوب‌آهن، گفت: بازی با ذوب‌آهن کمی کارمان را برای صعود به پلی آف سخت کرد، اما از تیم و عملکرد آن تا اینجا راضی هستم.

انتهای پیام

منبع