منچسترسیتی با خرید ستاره استون‌ویلا، رکورد نقل‌وانتقالات انگلیس را شکست/ گریلیش: گواردیولا بهترین مربی جهان است
منچسترسیتی با خرید ستاره استون‌ویلا، رکورد نقل‌وانتقالات انگلیس را شکست/ گریلیش: گواردیولا بهترین مربی جهان است

به گزارش تسنیم، باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد جک گریلیش به صورت رسمی قراردادی شش ساله با این باشگاه امضا کرده است و در فصل 22-2021، پیراهن سیتیزن‌ها را بر تن خواهد کرد. گریلیش که در 213 بازی خود با پیراهن استون‌ویلا توانست 32 گل بزند و 43 پاس گل بدهد، پیراهن شماره 10 منچسترسیتی را […]

به گزارش تسنیم، باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد جک گریلیش به صورت رسمی قراردادی شش ساله با این باشگاه امضا کرده است و در فصل 22-2021، پیراهن سیتیزن‌ها را بر تن خواهد کرد.

گریلیش که در 213 بازی خود با پیراهن استون‌ویلا توانست 32 گل بزند و 43 پاس گل بدهد، پیراهن شماره 10 منچسترسیتی را با جدایی سرخیو آگوئرو دریافت می‌کند.

هافبک 25 ساله جدید سیتی درباره این انتقال اظهار داشت: بی‌نهایت خوشحالم که به منچسترسیتی ملحق شدم. سیتی بهترین تیم انگلیس است و مربی آن هم بهترین مربی جهان محسوب می‌شود. حضور در این تیم، رؤیایی بود که تعبیر شد. آنها در 10 سال گذشته جام‌های معتبر را به صورت مداوم بردند و زمانی که گواردیولا آمد، منچسترسیتی را یک سطح جلو برد.

گریلیش با بیان اینکه سیتیزن‌ها هیجان‌انگیزترین بازی را ارائه می‌کنند، تصریح کرد: بازی کردن برای گواردیولا و یاد گرفتن از او بسیار ویژه است و هر بازیکن بزرگی می‌خواهد چنین چیزی را تجربه کند. امکانات منچسترسیتی شگفت‌انگیز است و صادقانه شوق بسیاری برای آغاز کار در این تیم، ملاقات با سایر اعضای تیم و بازی کردن دارم.

سایت جهانی Goal، قیمت این انتقال را 100 میلیون پوند خواند و نوشت که منچسترسیتی با عبور از رکورد 89 میلیون پوندی شیاطین سرخ در جذب پل پوگبا، گران‌ترین جابه‌جایی تاریخ فوتبال انگلیس را به نام خود ثبت کرد.

انتهای پیام/