منچسترسیتی پیشتاز در جذب هالند
منچسترسیتی پیشتاز در جذب هالند

به گزارش تسنیم، بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «دیلی‌میل»؛ باشگاه منچسترسیتی در راه به خدمت گرفتن ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند نسبت به سایر رقبا پیشتاز است، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد، رئال مادرید و چلسی نیز در کورس جذب این بازیکن هستند. منچستریونایتد هم بار دیگر در تلاش است تا بتواند […]

به گزارش تسنیم، بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «دیلی‌میل»؛ باشگاه منچسترسیتی در راه به خدمت گرفتن ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند نسبت به سایر رقبا پیشتاز است، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد، رئال مادرید و چلسی نیز در کورس جذب این بازیکن هستند.

منچستریونایتد هم بار دیگر در تلاش است تا بتواند به واسطه همکاری که اولگنار سولسشایر با این مهاجم نروژی در تیم مولده نروژ داشته‌، این بازیکن را برای پیوستن به جمع شیاطین سرخ متقاعد کند، اما مدیران باشگاه منچسترسیتی در این زمینه پیشدستی کرده‌اند و با مینو رایولا، مدیر برنامه‌های هالند 20 ساله تماس گرفته‌اند و او نیز بدش نمی‌آید این بازیکن را راهی تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا کند.

هالند که ارزش کنونی‌اش در بازار نقل‌وانتقالات 110 میلیون یورو است و تا سال 2024 با دورتموند قرارداد دارد، این فصل آمار 31 گل‌زده و هشت پاس‌گل را در 29 بازی از خود به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/