مهدی طارمی به تمرینات پورتو بازگشت/ تلاش برای پر کردن جای «دیاز»
مهدی طارمی به تمرینات پورتو بازگشت/ تلاش برای پر کردن جای «دیاز»

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو فردا یکشنبه در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ پرتغال به مصاف تیم آروکا می‌رود. پورتو تمرینات خود را روز گذشته برای این مسابقه پیگیری کرد که در این تمرین ملی پوشان پورتو از جمله مهدی طارمی حضور داشتند. طارمی که برای انجام بازی برابر عراق (۷ بهمن) […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو فردا یکشنبه در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ پرتغال به مصاف تیم آروکا می‌رود.

پورتو تمرینات خود را روز گذشته برای این مسابقه پیگیری کرد که در این تمرین ملی پوشان پورتو از جمله مهدی طارمی حضور داشتند.

طارمی که برای انجام بازی برابر عراق (۷ بهمن) و امارات (۱۲ بهمن) سفر سخت و خسته کننده‌ای به ایران داشت، موفق شد در هر دو مسابقه برای تیم ملی گلزنی و برد یک بر صفر ایران را رقم بزند.

طارمی با گلی که برابر عراق به ثمر رساند، صعود تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را هم تضمین کرد.

این مهاجم بعد از انجام دو مسابقه برای ایران، به پرتغال بازگشت و روز گذشته در تمرین پورتو حضور یافت.

باشگاه پورتو با درخواست سرمربی این تیم بعد از بازی تیم با عراق بود که از فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد طارمی را زودتر به پرتغال بازگرداند اما «دراگان اسکوچیچ» سرمربی ایران با درخواست پورتو مخالفت کرد.

پورتو که در نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن کلیدی خود از جمله «لوییس دیاز» را از دست داده است، امیدوار است با تداوم درخشش طارمی به روند موفقیت و صدرنشینی خود ادامه بدهد. دیاز اخیراً با قراردادی به ارزش ۵۰ میلیون پوند راهی لیورپول شده است.

طارمی در چهار بازی گذشته به صورت متوالی برای پورتو گلزنی کرده است و گلزنی او در بازی با آروکا می‌تواند او را در شرایط بهتری قرار بدهد.

منبع