موقعیت‌های تراکتور تبدیل به گل نشد/ افت بدنی از دقیقه ۷۰ بازی
موقعیت‌های تراکتور تبدیل به گل نشد/ افت بدنی از دقیقه ۷۰ بازی

به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی شامگاه سه شنبه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم تراکتور و نیروی هوایی عراق که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: پیش بینی می‌کردیم بازی فیزیکی باشد ولی می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. وی سپس ادامه داد: بازی بیشتر فیزیکی بود و ما سعی […]

به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی شامگاه سه شنبه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم تراکتور و نیروی هوایی عراق که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: پیش بینی می‌کردیم بازی فیزیکی باشد ولی می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی سپس ادامه داد: بازی بیشتر فیزیکی بود و ما سعی کردیم در جنگ‌های تک به تک پیروز باشیم و در این امر هم تا حدودی موفق بودیم، اما از دقیقه ۷۰ به بعد شرایط‌مان طوری بود که از نظر بدنی افت بدنی کردیم.

خطیبی ابراز داشت: تیم نیروی هوایی عراق هم بعد از آن شانس بیشتری داشت، اما در مجموع فکر می‌کنم بازیکنان ما از نظر تمرکز بالا بودند و موقعیت آنچنانی ندادیم. چند موقعیت هم داشتیم که گل نکردیم.

وی افزود: باید ریکاوری خوبی از این به بعد داشته باشیم، چون تیمی که بتواند در این فشردگی بازی‌ها ریکاوری خوبی داشته باشد، بهتر عمل می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور افزود: بازی‌ها از این به بعد سخت‌تر می‌شود و امیدوارم خوب ریکاوری کنیم که در بازی بعدی کم نیاوریم و هر تیمی شرایط بدنی بهتری داشته باشد، می‌تواند نتیجه بگیرد.

ادامه دارد