میرجوان: یک درصد هم به سقوط فکر نمی‌کنیم/ تیم نتیجه نگیرد عملکرد بازیکنان هم به چشم نمی‌آید
میرجوان: یک درصد هم به سقوط فکر نمی‌کنیم/ تیم نتیجه نگیرد عملکرد بازیکنان هم به چشم نمی‌آید

عماد میرجوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج ضعیف این تیم در 16 بازی گذشته گفت: قبل از شروع فصل تیم ما خیلی دیر بسته شد و  متأسفانه روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. این مشکل در این چند سال همیشه برای نفت مسجدسلیمان وجود داشته است و در این فصل هم […]

عماد میرجوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج ضعیف این تیم در 16 بازی گذشته گفت: قبل از شروع فصل تیم ما خیلی دیر بسته شد و  متأسفانه روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. این مشکل در این چند سال همیشه برای نفت مسجدسلیمان وجود داشته است و در این فصل هم تکرار شد. تکرار این موضوع که چه مشکلاتی را تجربه کردیم دیگر چیزی را تغییر نمی‌دهد و مهم این است که تیم در آینده شرایط خوبی داشته باشد.

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در این فصل چهار گل برای تیمش به ثمر رسانده است، اظهار داشت: همیشه دوست دارم به تیمم کمک کنم، ولی وقتی نتیجه نگیریم، عملکرد بازیکنان هم چندان به چشم نمی‌آید. مسئله مهم این است که بتوانیم در بازی‌های بعدی خوب نتیجه بگیریم و اگر نفت مسجدسلیمان خوب نتیجه بگیرد قطعاً عملکرد من و دیگر بازیکنان هم بیشتر به چشم می‌آید.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول دارد آنها با ادامه این روند قطعاً به لیگ دسته اول سقوط خواهند کرد؟»، خاطرنشان کرد: ما حتی یک درصد هم به سقوط فکر نمی‌کنیم و اعتقادم این است که اگر تیم آرامش داشته باشد همه چیز درست خواهد شد. نفت بازیکنان خوبی دارد و آقای فکری هم به فکر تقویت تیم است تا بتوانیم در ادامه بازی‌ها نتایج خوبی گرفته و خودمان را در جدول بالا بکشیم. ما پارسال هم شرایط سختی در لیگ برتر داشتیم، ولی آقای فکری تیم را در لیگ نگه داشتند.

 

انتهای پیام/

منبع