میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا
میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از تایلند، مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا از ۱۶ تا ۲۳ خرداد با حضور ۱۱ تیم در شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود. امکاناتی که کشور میزبان برای این رقابت‌ها در نظر گرفته است کیفیت لازم را ندارد در حالی که می‌توانست با برنامه‌ریزی شرایط بهتری را برای تیم‌های […]

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از تایلند، مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا از ۱۶ تا ۲۳ خرداد با حضور ۱۱ تیم در شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار می‌شود.

امکاناتی که کشور میزبان برای این رقابت‌ها در نظر گرفته است کیفیت لازم را ندارد در حالی که می‌توانست با برنامه‌ریزی شرایط بهتری را برای تیم‌های شرکت کننده فراهم کند.‌

سالن‌های تمرینی این شهر از نظر نور، کف‌پوش، سیستم سرمایشی و تهویه وضعیت خوبی ندارد. برای روشنایی سالن در سقف لامپ‌های مهتابی نصب شده که تعداد زیادی از آنها سوخته و تعویض نشده است. سیستم سرمایشی سالن هم چند پنکه است که تاثیری در خنکی محیط ندارد.

62283296 - میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا

از طرف دیگر کف‌پوش سالن پارکت چوبی است و کیفیت ندارد و از استاندارد لازم برخوردار نیست. سرویس‌های بهداشتی هم به علت نظافت نامناسب قابلیت استفاده ندارد و عملا تمرین والیبالیست‌ها در شرایط سختی برگزار می‌شود.

میزبانی نامناسب تایلندی‌ها فقط مختص سالن تمرین نیست بلکه اتوبوس‌هایی که برای جابجایی وررشکاران در نظر گرفته شده قدیمی و گرم است. همین موضوع رفت و آمد در هوای گرم ناخون پاتوم را سخت کرده است.

با توجه به اهمیتی که کنقدراسیون والیبال آسیا به رده‌های پایه می‌دهد انتظار این بود که کشور میزبان هم توجه بیشتری داشته باشد و امکانات بهتری را فراهم کند.

62283297 - میزبانی ضعیف تایلند از مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر آسیا

انتهای پیام

منبع