ناگلسمان: در مجموع دو بازی رفت و برگشت لیورپول تیم برتر میدان بود
ناگلسمان: در مجموع دو بازی رفت و برگشت لیورپول تیم برتر میدان بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان سرمربی تیم فوتبال لایپزیگ پس از باخت 2 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) مردانش مقابل لیورپول در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف آنها شد، به شبکه اسکای اسپورتس گفت: ما نه امروز و نه در مجموع دو بازی رفت و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان سرمربی تیم فوتبال لایپزیگ پس از باخت 2 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) مردانش مقابل لیورپول در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف آنها شد، به شبکه اسکای اسپورتس گفت: ما نه امروز و نه در مجموع دو بازی رفت و برگشت به اندازه کافی خوب نبودیم. اقتدار لازم برای زدن گل‌هایی که با آنها می‌توانستیم صعود کنیم را نداشتیم. برخلاف بازی‌های قبلی خود در لیگ و جام حذفی، در بازی‌ امشب‌مان احساس و روحیه لازم وجود نداشت. بنابراین سزاوار حذف از رقابت‌ها بودیم. شاید چیزی که باعث باخت‌مان شد زیادی درگیر بودن ذهن‌مان برای جبران نتیجه بازی رفت بود. در نیمه دوم اوضاع کمی بهتر شد، اما به اندازه کافی موقعیت نداشتیم.

سرمربی آلمانی لایپزیگ افزود: بازیکنان من هم انسان هستند و واقعیت این است که امروز آنها نمایش ایده‌آلی نداشتند و به همین دلیل هم ما باختیم. اینکه کمی از این باخت ناراحت و مأیوس باشیم مجاز است، اما از فردا باید همه چیز را فراموش و روی لیگ و جام حذفی تمرکز کنیم.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/