نتایج شگفت انگیر لیفت با نخ در کلینیک دکتر مسعود جعفری
نتایج شگفت انگیر لیفت با نخ در کلینیک دکتر مسعود جعفری

بررسی نتایج لیفت با نخ نتایج لیفت با نخ به طرز شگفت آوری آثار پیری را از صورت شما از بین می برد و شادابی و جوانی را به شما هدیه می دهد. لیفت صورت با نخ جزء روش های غیرجراحی و کم تهاجمی جهت نابود کردن آثار پیری به حساب می آید. از نتایج لیفت […]

بررسی نتایج لیفت با نخ

نتایج لیفت با نخ به طرز شگفت آوری آثار پیری را از صورت شما از بین می برد و شادابی و جوانی را به شما هدیه می دهد. لیفت صورت با نخ جزء روش های غیرجراحی و کم تهاجمی جهت نابود کردن آثار پیری به حساب می آید. از نتایج لیفت با نخمی توان به رفع افتادگی پوست و تحریک تولید کلاژن سازی اشاره کرد. در صورتیکه به دنبال افزایش اطلاعات خود در رابطه با لیفت صورت با نخ هستید، می توانید مطالب مورد نیاز خود را از سایت دکتر مسعود جعفری پیدا کنید.

کاربرد و نتایج لیفت با نخ

نتایج لیفت با نخ به صورت ناپدید کردن علائم پیری صورت و رفع افتادگی پوست صورت ظاهر می شود. لیفت صورت با نخ به عنوان یک فرآیند درمانی کوتاه سبب رفع علائم پیری و افتادگی صورت خواهد شد. در روش درمانی لیفت صورت با نخ از نخ های زیر جلدی مخصوصی استفاده می شود. از طریق لیفت صورت با نخ می توان افتادگی گونه و ابروها را رفع کرد.

یکی از نتایج لیفت با نخ رفع افتادگی غبغب و گردن است. شما می توانید طی یک جلسه از طریق لیفت صورت با نخ افتادگی قسمت های مختلف پوست صورت خود را برطرف کنید. دکتر جعفری با استفاده از انواع مختلف نخ های لیفت افتادگی پوست شما را درمان خواهد کرد.

نحوه انجام لیفت با نخ

نتایج لیفت با نخبسیار حیرت انگیز است. لیفت صورت با نخ باعث می شود شما جوان تر از سن خود به نظر برسید. به همین دلیل اکثر بیماران تمایل دارند این درمان را انجام دهند. قبل از شروع کار با نخ لیفت توسط دکتر جعفری ناحیه مورد نظر بیمار بی حسی موضعی دریافت می کند.

دکتر متخصص یک سوزن ظریف و از قبل نخ شده را وارد سطح زیر بافت های صورت می کند. به عبارت دیگر سوزن وارد زیر لایه ای از پوست می شود که قابل مشاهده است. پزشک متخصص سوزن را به شکل دو طرفه در ناحیه مورد نظر قرار می دهد تا سوزن بتواند ناحیه مورد نظر را بگیرد، بلند کند و بکشد. پس از این مرحله در اطراف نخ ها کلاژن و بافت فیبری جدید جهت سفت شدن پوست و نگه داشتن بافت تشکیل می شود.

قیمت لیفت صورت با نخ در مقایسه با عمل جراحی لیفت بسیار پایین تر است. البته عوامل مختلفی از قبیل نوع نخ، تعداد نخ های استفاده شده، تجربه پزشک و ناحیه تحت درمان بر هزینه لیفت با نخ بسیار موثر می باشد.

قابل جذب بودن نخ های لیفت

نتایج لیفت با نخ بدون ایجاد هیچگونه آثاری از روش درمان فوق العاده خواهد بود. از فواید لیفت صورت با نخ تسهیل کلاژن سازی است. نخ لیفت در اثر واکنش هیدرولیز به راحتی در آب پوست حل می شوند. از اینرو شما هیچگونه دردی احساس نخواهید کرد.

می توان گفت هیدرولیز نخ لیفت به راحتی و بدون هیچ گونه دردی انجام می شود. بنابراین نخ لیفت با آب پوست واکنش داده و حل می شود. این امر سبب ایجاد بافت فیبری و کلاژن جدید در ناحیه تحت درمان خواهد شد. در واقع کلاژن جدید و بافت های فیبری جدید اثر خود را با لیفتینگ ناحیه تحت درمان نشان خواهند داد. این امر سبب جوانسازی ناحیه تحت درمان خواهد شد.

مدت زمان ماندگاری اثر لیفت با نخ

دوام و ماندگاری لیفت صورت با نخ به عوامل مختلفی از قبیل مراقبت های پوستی افراد و سن آن ها بستگی دارد. هر چقدر مراقبت های پوستی فرد بیشتر باشد قطعا دوام و ماندگاری لیفت با نخ افزایش پیدا خواهد کرد. در مقابل هر چقدر سن افراد بالاتر باشد و مشکلات پوستی جدی داشته باشند مدت زمان اثر لیفت با نخ کاهش پیدا خواهد کرد. به طور میانگین می توان گفت حداقل اثر لیفت با نخ یکسال و حداکثر یکسال و نیم می باشد.

images 1668876056 1024x1024 - نتایج شگفت انگیر لیفت با نخ در کلینیک دکتر مسعود جعفری

عوارض خطرناک لیفت نخ توسط غیر متخصص

لیفت صورت با نخ همانند سایر روش های درمانی به تخصص و مهارت خاصی نیازمند است. توصیه می کنیم برای لیفت صورت با نخ به متخصص مراجعه کنید. یک متخصص خوب با بهره گیری از بهترین متدها و ابزارآلات پیشرفته عمل لیفت با نخ را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد. بهترین کلینیک جهت انجام لیفت صورت با نخ کلینیک پوست و مو دکتر جعفری است.

از نتایج لیفت با نخ توسط غیر متخصص می توان به عفونت، خونریزی، بی حس شدن پوست صورت، عدم قرینگی دو طرف صورت و حساسیت به نخ لیفت اشاره کرد. فرد متخصص با بهره گیری از تخصص و دانش خود عمل لیفت نخ را به صورت طبیعی برای شما انجام خواهد داد.

بهترین سن برای لیفت با نخ

نتایج لیفت با نخ از بین بردن چین و چروک های عمیق و رفع افتادگی صورت است. بهترین سن برای انجام عمل لیفت صورت با نخ 30 الی 50 سال می باشد. بنابراین زنان و مردان 30 الی 50 ساله می توانند برای انجام این روش درمانی اقدام کنند. معمولا بعد از 30 سالگی شاهد از بین رفتن چربی های زیر پوست هستیم. این امر در ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست صورت بسیار موثر است. با انجام لیفت صورت با نخ می توان آثار پیری را از صورت از بین برد. بنابراین لیفت صورت با نخ بهترین روش جوانسازی پوست صورت به حساب می آید.

images 1668876057 1024x682 - نتایج شگفت انگیر لیفت با نخ در کلینیک دکتر مسعود جعفری

در چه قسمت هایی از نخ لیفت استفاده می شود؟

نتایج لیفت با نخ با از بین بردن آثار پیری در قسمت های مختلف صورت مشهود است. شما می توانید از طریق لیفت با نخ افتادگی ابروهای خود را از بین ببرید. با افزایش سن چربی های بین ابرو و پیشانی از بین رفته و عضلات این قسمت از صورت دچار افتادگی می شوند. از دیگر قسمت های مختلف صورت که توسط نخ لیفت قابل درمان است می توان به گونه ها اشاره کرد. در این روش درمانی گونه های شل و افتاده به سمت مناسبی کشیده می شوند.

از دیگر قسمت های صورت که به مرور زمان دچار چین و چروک می شوند پوست گردن است. از نتایج لیفت با نخ لیفت پوست گردن است. همچنین می توان از طریق لیفت با نخ خط فک را به سمت بالا کشید. این امر سبب زاویه دار شدن صورت شما خواهد شد. در واقع با روش درمانی مناسب و بدون درد می توانید زیبایی صورت خود را دو چندان کنید.

منبع: drmasoodjafari.com