نجات ٢٠ نفر از حریق در یک ساختمان مسکونی
نجات ٢٠ نفر از حریق در یک ساختمان مسکونی

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١٠:٢۴ صبح روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در افسریه، خیابان بیست و ششم، حد فاصل میان ١۵ متری سوم و چهارم به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده […]

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١٠:٢۴ صبح روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در افسریه، خیابان بیست و ششم، حد فاصل میان ١۵ متری سوم و چهارم به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به همراه تجهیزات پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که حادثه در یک ساختمان پنج طبقه و ١٠ واحدی رخ داده است. در طبقه اول این ساختمان در یک واحد حدودا ٧٠ متری آتش سوزی رخ داده و واحد کاملا شعله ور بود. دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود و تعدادی از شهروندان در محل محبوس بودند.

ملکی در ادامه گفت: آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به همراه تجهیزات به طبقات بالاتر رفتند و در خصوص جست و جو و نجات افراد اقدام کردند.

وی افزود: آتش خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد. در نهایت ٢٠ نفر از این ساختمان نجات داده شدند. این افراد اوضاع عمومی خوبی داشتند. فقط دو خانم حدودا ۴٠ و ۶٠ ساله دچار دودگرفتگی شدیدتر شده بودند که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی در پایان گفت: ساعت ١١:۴۶ دقیقه عملیات به پایان رسید.

انتهای پیام

منبع