نشست‌های آموزشی تخصصی با معاونان صنایع‌دستی برگزار می‌شود
نشست‌های آموزشی تخصصی با معاونان صنایع‌دستی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، ویدا توحدی اظهار کرد: نخستین دوره این نشست با عنوان «کارگاه آموزشی کارشناسی آثار صنایع‌دستی» بر اساس شاخص‌ها و معیارهای سه‌برنامه «داوری مُهر اصالت ملی و بین‌المللی» «جشنواره‌های ترویجی» و «انتخاب آثار فاخر» یکشنبه ۲۹ آبان در عمارت تاریخی کوشک برگزار می‌شود. او افزود: اهداف برگزاری این دوره شامل گسترش دانش […]

به گزارش خبرگزاری مهر، ویدا توحدی اظهار کرد: نخستین دوره این نشست با عنوان «کارگاه آموزشی کارشناسی آثار صنایع‌دستی» بر اساس شاخص‌ها و معیارهای سه‌برنامه «داوری مُهر اصالت ملی و بین‌المللی» «جشنواره‌های ترویجی» و «انتخاب آثار فاخر» یکشنبه ۲۹ آبان در عمارت تاریخی کوشک برگزار می‌شود.
او افزود: اهداف برگزاری این دوره شامل گسترش دانش و مهارت کارشناسان ستادی و استانی صنایع‌دستی، آشنایی با منطق ارزیابی و انتخاب آثار و درک فرآیند انتخاب آثار از ابتدای فرایند تا دریافت گواهی است. البته برنامه‌های بعدی در محورهای دیگر مانند حمایتی و بازاریابی شامل شیوه‌های فروش موفق، برندسازی، بازاریابی نوین، نحوه دریافت تسهیلات، انواع مجوزها و فرآیند صدور آن‌ها و… در دست برنامه‌ریزی و اجرا قرار دارد.
توحدی ادامه داد: برگزاری این دوره و دوره‌های مشابه بی‌شک تأثیری مثبت در همدلی، هماهنگی و وحدت رویه میان بدنه کارشناسی برای خدمت‌رسانی به هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی و هنرهای سنتی دارد.