نشست رسمی عمان و عربستان در خصوص راه‌های همکاری
نشست رسمی عمان و عربستان در خصوص راه‌های همکاری

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این نشست به راه‌های همکاری میان عمان و عربستان در زمینه‌های مختلفی همچون حل و نقل و لجستیک اختصاص داده شد که خواسته‌های هردو کشور را محقق می‌سازد. دو طرف همچنین بر اهمیت تقویت همکاری راهبردی میان عربستان و عمان تاکید کردند که اجرای پروژه‌ها و ابتکارعمل‌های […]

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این نشست به راه‌های همکاری میان عمان و عربستان در زمینه‌های مختلفی همچون حل و نقل و لجستیک اختصاص داده شد که خواسته‌های هردو کشور را محقق می‌سازد.
دو طرف همچنین بر اهمیت تقویت همکاری راهبردی میان عربستان و عمان تاکید کردند که اجرای پروژه‌ها و ابتکارعمل‌های مشترک در سایه روابط متمایزی که دو کشور را در زمینه‌های مختلف کنار هم قرار می‌دهد، تسریع می‌بخشد.
سعید بن حمود المعولی، وزیر حمل و نقل و ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان ریاست طرف عمانی و صالح الجاسر، وزیر حمل‌ و نقل و خدمات لجستیک عربستان ریاست طرف سعودی را برعهده داشتند.
در این جلسه همچنین علی بن مسعود السنیدی، رئیس سازمان مناطق ویژه اقتصادی و مناطق آزاد و رمیح الرمیح، معاون وزیر حمل و نقل و خدمات لجستیک عربستان و همچنین شماری از مسئولان دیگر از هر دو کشور حضور داشتند.
انتهای پیام