نمایشگاه نقاشی عاشورایی «ماه سرخ» برگزار می‌شود
نمایشگاه نقاشی عاشورایی «ماه سرخ» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه «ماه سرخ» از سوی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری برگزار می‌شود. در این نمایشگاه منتخبی از آثار نقاشی (شامل ۳۳ اثر)، مربوط به اعضای مراکز فرهنگی‌ هنری […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه «ماه سرخ» از سوی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه منتخبی از آثار نقاشی (شامل ۳۳ اثر)، مربوط به اعضای مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چند سال گذشته، از استان‌های مختلف کشور گردآوری شده است.

کودکان و نوجوانان در این آثار با نگاه خود به وقایع عاشورا و مراسم و آیین‌های عاشورایی پرداخته و آنها را به تصویر کشیده‌اند.

نمایشگاه نقاشی عاشورایی «ماه سرخ» از ۱۰ تا پایان مرداد ۱۴۰۱ در گالری شهید محمد طاها در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

منبع