نمایش دیدنی پرسپولیس در نیمه اول/ سیدجلال بازهم گل پیروزی زد
نمایش دیدنی پرسپولیس در نیمه اول/ سیدجلال بازهم گل پیروزی زد

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار سوم تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 دقیقه امروز سه شنبه برابر گوا میزبان این دوره از مسابقات برگزار شد که نیمه اول این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود سرخپوشان به پایان رسید.  در حالی که پرسپولیس برای رسیدن به دروازه گوا حملات […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار سوم تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 دقیقه امروز سه شنبه برابر گوا میزبان این دوره از مسابقات برگزار شد که نیمه اول این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود سرخپوشان به پایان رسید. 

در حالی که پرسپولیس برای رسیدن به دروازه گوا حملات زیادی را روی دروازه حریف پی ریزی کرده بود این تیم میزبان بود که در دقیقه 13 به گل برتری دست پیدا کرد اما این گل دوام زیادی نداشت و در دقیقه 18 مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. 

پرسپولیس که به هیچ عنوان نمی خواست با همین تساوی کارش را دنبال کند به حملاتش ادامه داد و در دقیقه 25 توسط سیدجلال حسینی به گل پیروزی رسید. در ادامه بازهم سرخپوشان صاحب موقعیت هایی برای باز کردن دروازه حریف شدند اما نتوانستند بر تعداد گل هایشان بیفزایند. 

مهمترین صحنه این نیمه پنالتی بود که محمدحسین کنعانی زادگان در دقیقه 43 از دست داد و ضربه محکم او به بدن دروازه بان گوا برخورد کرد تا پرسپولیس به گل سوم نرسد.