نونو: گرث بیل فصل پیش‌رو در تاتنهام نخواهد بود
نونو: گرث بیل فصل پیش‌رو در تاتنهام نخواهد بود

به گزارش تسنیم، گرث بیل 32 ساله که فصل گذشته به طور قرضی در تاتنهام عضویت داشت، به نظر می‌رسد فصل آینده در رئال مادرید زیرنظر کارلو آنچلوتی توپ خواهد زد. این بازیکن 32 ساله در جریان مسابقات یورو 2020 گفته بود که رابطه خیلی خوبی با کارلتو دارد و دوست دارد زیرنظر این سرمربی […]

به گزارش تسنیم، گرث بیل 32 ساله که فصل گذشته به طور قرضی در تاتنهام عضویت داشت، به نظر می‌رسد فصل آینده در رئال مادرید زیرنظر کارلو آنچلوتی توپ خواهد زد. این بازیکن 32 ساله در جریان مسابقات یورو 2020 گفته بود که رابطه خیلی خوبی با کارلتو دارد و دوست دارد زیرنظر این سرمربی ایتالیایی بازی کند.

نونو اسپیریتو سانتو که اخیراً با امضای قراردادی دو ساله هدایت تاتنهام را برعهده گرفت، در اولین کنفرانس خبری خود به عنوان سرمربی اسپرز گفت: گرث بیل برای فصل جدید عضوی از ترکیب تیم ما نخواهد بود.

بیل که تنها یکسال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد و ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 18 میلیون یورو تخیمن زده شده است، فصل اخیر در 34 بازی از رقابت‌های مختلف آمار 16 گل‌زده و سه پاس‌گل را از خود در تاتنهام برجای گذاشت.

این بال ولزی که در یورو 2020 تیم ملی کشورش را همراهی کرد، در حال حاضر در تعطیلات تابستانی به سر می‌برد و در اواخر ماه جاری به تمرینات رئال مادرید اضافه خواهد شد.

گرث بیل در سال 2013 با قراردادی شش ساله به ارزش 100 میلیون یورو (85.3 میلیون پوند) از تاتنهام به جمع سفیدپوشان مادریدی پیوست.

انتهای پیام/