نگرانی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال روسیه از رویارویی باسردار آزمون
نگرانی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال روسیه از رویارویی باسردار آزمون

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال بایر لورکوزن با سردار آزمون مهاجم ایرانی خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به مصاف تیم فرانس واروش مجارستان می‌رود. هدایت تیم مجارستانی بر عهده «استانیسلاو چرچسوف» است؛ کسی که سال‌ها هدایت تیم ملی فوتبال روسیه را بر عهده داشت و به همین دلیل شناخت کاملی از […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال بایر لورکوزن با سردار آزمون مهاجم ایرانی خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به مصاف تیم فرانس واروش مجارستان می‌رود.
هدایت تیم مجارستانی بر عهده «استانیسلاو چرچسوف» است؛ کسی که سال‌ها هدایت تیم ملی فوتبال روسیه را بر عهده داشت و به همین دلیل شناخت کاملی از سردار آزمون به واسطه بازی در تیم‌های روسی یعنی روبین کازان، روستوف و زنیت سنت پترزبورگ دارد.
گلزنی آزمون در بازی آخر لورکوزن مقابل فرایبورگ تمجید چرچسوف را به دنبال داشت و این مربی روسی اظهاراتی را بر زبان آورد که نشان می‌دهد برای کنترل مهاجم ایرانی بایر از همین حالا نگران است.
چرچسوف گفت: آنالیز دقیق تیم لورکوزن هنوز انجام نشده است اما از همین حالا مشخص است که مهاجم ایرانی توانایی ایجاد حداکثر خطر گلزنی مقابل دروازه حریف را از دست نداده است. ما منتظر یک رویارویی بسیار جذاب در لیگ اروپا هستیم.