نیروی انتظامی باید مقتدرانه به وظیفه خود عمل کند
نیروی انتظامی باید مقتدرانه به وظیفه خود عمل کند

به گزارش شما آنلاین، عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه ۵ آبان ۱۴۰۱) مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت، در واکنش به تذکر شفاهی معین‌الدین سعیدی درباره اتفاقات اخیر زاهدان و خاش که با واکنش تعدادی از نمایندگان مواجه شد، گفت: آقای سعیدی! زمانی که در منطقه یا محلی از کشور […]

به گزارش شما آنلاین، عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه ۵ آبان ۱۴۰۱) مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت، در واکنش به تذکر شفاهی معین‌الدین سعیدی درباره اتفاقات اخیر زاهدان و خاش که با واکنش تعدادی از نمایندگان مواجه شد، گفت: آقای سعیدی! زمانی که در منطقه یا محلی از کشور فارغ از اینکه در کدام منطقه جغرافیایی ایران است، علیه نیروهای مسلح و نیروی انتظامی ما حمله مسلحانه صورت می‌گیرد، شما می‌خواهید که برای آن‌ها شیرینی پخش کنیم؟
وی بیان کرد: آیا شما می‌خواهید که ما از کیان مملکت دفاع نکنیم؟ آیا می‌خواهید در مقابل کسانی که تجزیه ایران را در سر دارند، سر تعظیم فرو آوریم؟
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما از مردم سیستان و بلوچستان دفاع می‌کنیم و دفاع نیروی انتظامی ما به دلیل عِرض و ناموس مردم سیستان و بلوچستان بوده است.
مصری خطاب به نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: از دغدغه جنابعالی ممنونیم، اما نیروی انتظامی در همه جای دنیا باید مقتدرانه به وظیفه خود عمل کند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار مردم در روز ۱۳ آبان، انتقام خون شهیدان مظلوم بود و باید انتقام خون شهدا گرفته شود.
گفتنی است معین‌الدین سعیدی، نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی امروز در تذکری شفاهی مطالبی درباره حوادث اخیر زاهدان و خاش مطرح کرد که اعتراض جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به همراه داشت.