هافبک منچسترسیتی به اتهام تجاوز دستگیر شد
هافبک منچسترسیتی به اتهام تجاوز دستگیر شد

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه گادرین، یک نهاد حقوقی در شهر منچستر اعلام کرد که بنیامین مندی هافبک تیم فوتبال منچسترسیتی به چهار فقره تجاوز متهم است. در همین حال باشگاه منچسترسیتی نیز همکاری خود با هافبک فرانسوی‌اش را تا زمان مشخص شدن صحت و سقم این اتهامات به حالت تعلیق درآورد. […]

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه گادرین، یک نهاد حقوقی در شهر منچستر اعلام کرد که بنیامین مندی هافبک تیم فوتبال منچسترسیتی به چهار فقره تجاوز متهم است. در همین حال باشگاه منچسترسیتی نیز همکاری خود با هافبک فرانسوی‌اش را تا زمان مشخص شدن صحت و سقم این اتهامات به حالت تعلیق درآورد.

نهاد حقوقی رسیدگی کننده به پرونده مندی در منطقه چشایر در بیانیه‌ای اعلام کرد طی شکایت‌‌هایی که از مندی صورت گرفته، این بازیکن 27 ساله به 4 فقره تجاوز و یک مورد تعرض جنسی متهم شده است.

شکایات صورت گرفته مربوط به 3 شهروند بالای 16 سال است و گویا تاریخ وقوع جرم نیز ماه اکتبر سال 2020 و آگوست 2021 بوده است. مندی به دنبال مطرح شدن این شکایات توسط پلیس بازداشت شده است و قرار است فردا (جمعه) در دادگاه چستر حضور پیدا کند.

مندی سال 2017 با قراردادی 52 میلیون پوندی از موناکو به منچسترسیتی پیوست که در آن زمان به گران‌ترین مدافع تاریخ تبدیل شد.  باشگاه منچسترسیتی اکنون با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که پس از اتهامات نسبت داده شده به مندی، تا زمان در جریان بودن پرونده حقوقی این بازیکن فعالیت او در این باشگاه در حالت تعلیق خواهد بود.

انتهای پیام/