هدایت تیم ملی هندبال آذربایجان در اختیار مربی ایرانی
هدایت تیم ملی هندبال آذربایجان در اختیار مربی ایرانی

به گزارش ایسنا، ناصر سلیمی آنالیزور و سرپرست پیشین تیم ملی هندبال ایران به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال آذربایجان انتخاب شد. سلیمی سابقه مربیگری باشگاه‌های مختلف ایران را در کارنامه دارد. او در مسابقات قهرمانی آسیا عربستان به عنوان آنالیزور و سرپرست در کادر فنی تیم ملی فعالیت داشت. تیم ملی هندبال ایران در […]

به گزارش ایسنا، ناصر سلیمی آنالیزور و سرپرست پیشین تیم ملی هندبال ایران به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال آذربایجان انتخاب شد.

سلیمی سابقه مربیگری باشگاه‌های مختلف ایران را در کارنامه دارد. او در مسابقات قهرمانی آسیا عربستان به عنوان آنالیزور و سرپرست در کادر فنی تیم ملی فعالیت داشت. تیم ملی هندبال ایران در عربستان با کسب مقام چهارمی سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را بدست آورد.

ناصر سلیمی در اینباره به ایسنا گفت: امروز مشخص شد که تیم ملی هندبال آذربایجان در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت نمی‌کند. البته من فعلا تا پایان سال ۲۰۲۲ در کنار این تیم خواهم بود و برای سال آینده باید ببینیم چه پیش می آید. تیم ملی آذربایجان چون در زیرگروه اروپا هم قراردارد، تلاش این است که سهمیه حضوردر مسابقات اروپایی را بدست آورند.

انتهای پیام

منبع