هرناندس: زلاتان به خاطر اضافه‌وزن سرزنشم کرد
هرناندس: زلاتان به خاطر اضافه‌وزن سرزنشم کرد

به گزارش تسنیم، تئو هرناندس 23 ساله که این فصل در 33 بازی از رقابت‌های مختلف میلان را همراهی کرده و یکی از مهره‌های کلیدی استفانو پیولی در کورس قهرمانی سری A ایتالیا بوده است، می‌گوید اضافه وزنی که پس از تعطیلات پیدا کرده بود از زیرچشمان هم‌تیمی سوئدی‌اش پنهان نمانده بود. مدافع فرانسوی میلان […]

به گزارش تسنیم، تئو هرناندس 23 ساله که این فصل در 33 بازی از رقابت‌های مختلف میلان را همراهی کرده و یکی از مهره‌های کلیدی استفانو پیولی در کورس قهرمانی سری A ایتالیا بوده است، می‌گوید اضافه وزنی که پس از تعطیلات پیدا کرده بود از زیرچشمان هم‌تیمی سوئدی‌اش پنهان نمانده بود.

مدافع فرانسوی میلان در گفت‌وگو با هفته‌نامه «اسپورت ویک» از نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا، درباره هم‌تیمی 39 ساله‌اش گفت: زلاتان به ما شجاعت داد، او به ما توصیه‌های زیادی می‌کند و حتی گاهی اوقات سرزنش‌مان می‌کند، اما همیشه در ما ایجاد انگیزه می‌کند.

وی افزود: وقتی از تعطیلات به میلان بازگشتم، ایبرا به من گفت “با این 90 کیلو وزن کجا می‌روی؟”، من کمی چاق شده بودم. با این حال او به من گفت که چقدر قوی هستم و باید با سختکوشی بهترین مدافع بشوم. ما از ابراهیموویچ پیروی می‌کنیم و در تمرینات همیشه تمام تلاش‌مان را به کار می‌بندیم.

تئو هرناندس در پایان خاطرنشان کرد: ما در حال تجربه فصلی فوق‌العاده‌ هستیم و این نتیجه تلاش تک‌تک اعضای تیم است.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/