هزاران نظامی صهیونیست فراخوان آماده باش دریافت کردند
هزاران نظامی صهیونیست فراخوان آماده باش دریافت کردند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، هزاران نفر از نظامیان ذخیره صهیونیست یک تماس تلفنی از سیستم شماره ‌گیر خودکار ارتش رژیم صهیونیستی برای آماده باش نظامی دریافت کردند. به نوشته این روزنامه صهیونیستی، این تماس بدین معنا است که نظامیان ذخیره باید برای حضور در یک رزمایش اضطراری حالت جنگی به […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، هزاران نفر از نظامیان ذخیره صهیونیست یک تماس تلفنی از سیستم شماره ‌گیر خودکار ارتش رژیم صهیونیستی برای آماده باش نظامی دریافت کردند.
به نوشته این روزنامه صهیونیستی، این تماس بدین معنا است که نظامیان ذخیره باید برای حضور در یک رزمایش اضطراری حالت جنگی به خود بگیرند.
درحالی که رژیم صهیونیستی مدعی است که این اتفاق بر اثر اخلال در عملکرد سیستم شماره گیر صورت گرفته است اما در گذشته شاهد حملات سایبری به زیرساخت‌ های نظامی و غیر نظامی این رژیم بودیم.
حدود یک سال پیش، رسانه‌ های صهیونیستی گزارش دادند که شماره تلفن، آدرس ایمیل، مشخصات پرسنلی، و همچنین اطلاعاتی درباره شرایط روحی و وضعیت مالی صدها نظامی صهیونیست هک شده است.
همچنین اخیرا کنترل دوربین ‌های مدار بسته شهر قدس نیز به دست یک گروه هکری افتاده بود که در یک بازه زمانی طولانی بر این دوربین ‌ها نظارت داشتند.