هفتمی نماینده ایران در جام باشگاه‌های هندبال آسیا/ تی‌اسپرت با ایرانی‌هایش هشتم شد
هفتمی نماینده ایران در جام باشگاه‌های هندبال آسیا/ تی‌اسپرت با ایرانی‌هایش هشتم شد

به گزارش ایسنا، تیم هندبال مس کرمان در آخرین دیدارش از مسابقات جام باشگاه‌های مردان آسیا مقابل تی اسپرت هند با نتیجه ۳۳ بر ۲۸ به برتری رسید و در رده هفتم این مسابقات قرار گرفت. تی اسپرت هند با حضور سه ملی پوش ایران یعنی علی رحیمی، مهدی موسوی و محمد غلامی در این […]

به گزارش ایسنا، تیم هندبال مس کرمان در آخرین دیدارش از مسابقات جام باشگاه‌های مردان آسیا مقابل تی اسپرت هند با نتیجه ۳۳ بر ۲۸ به برتری رسید و در رده هفتم این مسابقات قرار گرفت.

تی اسپرت هند با حضور سه ملی پوش ایران یعنی علی رحیمی، مهدی موسوی و محمد غلامی در این رقابت‌ها به میدان رفت و در نهایت با شکست مقابل مس کرمان هشتم شد.

مس کرمان در مرحله گروهی این رویداد با النجمه بحرین، الوکره قطر و الکویت کویت هم‌گروه بود که در هر سه دیدار خود شکست خورد. مس کرمان برای تعیین جایگاه‌های پنجم تا هشتم مقابل النور عربستان شکست خورد ولی با برتری مقابل تی اسپرت به مقام هفتم رسید. این تیم در دوره قبل این مسابقات در رده پنجم قرار گرفته بود.

بیست و چهارمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا از اول تا ۱۳ تیر به میزبانی حیدرآباد هندوستان در حال برگزاری است. تیم مس کرمان تنها نماینده هندبال ایران در این رقابت‌ها بود.

انتهای پیام

منبع